Autor Wątek: Awaria pilota ?  (Przeczytany 26048 razy)

BOGDA

  • Gość
Awaria pilota ?
« dnia: Wrzesień 06, 2011, 13:03:54 pm »
Mam pytanko ostatnio mój pilot szwankuje ... Chyba pilot ,albo po prostu coś się stało z oprogramowaniem   ????

więc tak ... zamykam kota z pilota i otwieram , zamykam kluczykiem i otwieram ...wszystko dział bez problemu -zostawiam go na parkingu  A KIEDY MINIE 45-60 min .... nie mogę go otworzyć z pilota -W OGÓLE NA NIEGO NIC NIE REAGUJE ( bateria jest zmieniona) ... więc otwieram go z kluczyka -OTWIERA się ale jak naciskam na klamkę włącza sie alarm i wyje :-K  aż włożę kluczyk do stacyjki  ....

Potem pilot znowu dział - zamyka ,otwiera drzwi, otwierają się bez zarzutu szyby , bagażnik ...

Zostawiam go na 45 min i znowu TO SAMO  :-thumpdown ...

Może ktoś miał już podobny problem ???

Napomknę jeszcze ,że mam dwa piloty i oba tak samo reagują

cziff

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2011, 14:11:23 pm »
Zmień baterie w pilocie, powinno pomagać.


Intruz

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2011, 15:23:41 pm »
może masz słaby akumulator?
Jak otworzysz kluczykiem zamknięte  wczesniej z pilota auto, to słychac taki cichy gong. Masz wtedy 10 sekund na włożenie kluczyka do stacyjki. Jesli nie włożysz, to włączy sie alarm...

BOGDA

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2011, 18:35:51 pm »
wy chyba nie czytacie !!!!! ..... jestem blondynką ...ale bez przesady :-nie ...wymieniłam baterie !!!  - pisałam ...

a alarm włącza się jak tylko wyjmę kluczyk i nacisnę na klamkę ... nie ma żadnych 10 sek... wyje od razu  :- pojecia

BOGDA

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2011, 18:37:25 pm »
spróbuję rozłączyć na noc akumulator i zobaczę ...może cos się zresetuje  :- pojecia

TYGRYS3

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 06, 2011, 18:37:49 pm »
może masz słaby akumulator?
Jak otworzysz kluczykiem zamknięte  wczesniej z pilota auto, to słychac taki cichy gong. Masz wtedy 10 sekund na włożenie kluczyka do stacyjki. Jesli nie włożysz, to włączy sie alarm...
sama też poczytaj ,... co z akumulatorem ?

Sonix

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 06, 2011, 19:03:34 pm »
Spróbuj od nowa zaprogramować kluczyk.

Nie wiem czy w S-Type robi sie tak samo jak w X-type,


Sprawdz

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,1056.0.html

cziff

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 06, 2011, 19:08:21 pm »
Spróbuj od nowa zaprogramować kluczyk.

Nie wiem czy w S-Type robi sie tak samo jak w X-type,


Sprawdz

http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,1056.0.html

W S-Type to nie działa, trzeba do ASO. Pilot faktycznie może nie działać jezeli masz słaby akumulator.

BOGDA

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2011, 10:45:34 am »
może masz słaby akumulator?
Jak otworzysz kluczykiem zamknięte  wczesniej z pilota auto, to słychac taki cichy gong. Masz wtedy 10 sekund na włożenie kluczyka do stacyjki. Jesli nie włożysz, to włączy sie alarm...
sama też poczytaj ,... co z akumulatorem ?

akumulator jest dobry  .... "GONGU" nie słychać i nie ma 10sek -alarm włącza się po naciśnięciu klamki od drzwi ...  :- pojecia

wojt

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2011, 11:02:06 am »
.... "GONGU" nie słychać i nie ma 10sek -alarm włącza się po naciśnięciu klamki od drzwi ...
U mnie alarm działa w ten sam sposób :-thumpdown
Podejrzewam,że rozkodował Ci się alarm,a tu w przeciwieństwie do X,wizyta w ASO :-thumpdown

BOGDA

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2011, 14:53:24 pm »
to straszne ....  :- pojecia i jakie wkurzające ten sygnał mnie dobija ...


Wojt ...ja się nie poddam tak szybko jak coś wymyślę to napisze Ci jak to naprawić :)

BOGDA

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 09, 2011, 10:59:49 am »
nowy objaw ... nie wiem czy ma związek z poprzednia awarią - która nadal jest niezlokalizowana i nienaprawiona :( .... Ogrzewanie - które nigdy u mnie nie działało ... zaczęło DZIAŁAĆ  :-yipee  .... Zastanawiam się czy  szukać i naprawiać ten brak łączności z pilotem ... przyjemnie jest czuć ciepełko w stopach  :-clap

wojt

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 09, 2011, 11:34:23 am »
A mówiłem,że teraz będzie już tylko lepiej :-za

BOGDA

  • Gość
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 21, 2011, 16:30:23 pm »
zgubiłam kluczyk z pilotem ...  :-zly , a miało być już tylko lepiej .... dobrze że mam zapasowy ... :-yipee . ciekawe ile kosztuje dorobienie takiego klucza  ??????

Offline filar12

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 887
  • http://lpg-lodz.pl/
Odp: Awaria pilota ?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 21, 2011, 19:46:35 pm »
W łodzi 350-450pln
http://lpg-lodz.pl/

KIEDYŚ był S-type 1999r 3.0 V6 "sreberko" napędzane LPG ;-) następnie X350 4.2l +LPG oczywiście ;-), S-type 2002r Fl 3.0L LPG, X350 3.0L LPG ;-),teraźniejszość X358LWB 4,2 LPG.