Autor Wątek: Gdzie serwisować Kota w Łodzi  (Przeczytany 18685 razy)

mysiek

  • Gość
Odp: Gdzie serwisować Kota w Łodzi
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 06, 2011, 14:10:47 pm »
Dzięki za info o kluczyku ale ponawiam pytanie:
Gdzie jest dobry warsztat w Łodzi lub okolicach?

maciejlodz

  • Gość
Odp: Gdzie serwisować Kota w Łodzi
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 07, 2011, 19:19:03 pm »
Gdzie jest dobry warsztat w Łodzi lub okolicach?

Nie ma, ale jest ASO na ul. Przybyszewskiego

benjamin

  • Gość
Odp: Gdzie serwisować Kota w Łodzi
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 10, 2011, 08:59:05 am »
zglos sie smialo do serwis ocelota:

Bosch Service Tomasz Krausyyk
Adres: Hortensji 9,
91-480 Łódź
Telefon: (042) 657-00-75
Fax: (042) 657-00-75
E-mail: krausyyk@bosch-service.pl
Strona www: www.krausyyk.bosch-service.pl

Jezeli idziesz do Pana Tomasza, pozdrow go odemnie  ;)
Pan Tomasz jest na forum zarejestrowany jako ocelot, takze mozesz sie z nim skontaktowac na pw.


jaco

  • Gość
Odp: Gdzie serwisować Kota w Łodzi
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 11, 2011, 14:44:58 pm »
Ostatnio mialem problem ze swoim Jagiem, Tracił moc, do setki mial chyba ze 2 minuty ;) check caly czas sie swiecil.
Myslalem ze to wina zlego ustawienia instalacji LPG wiec pojechalem do kumpla (posiadacz jaga) zeby mi ja ustawi. Grzebal grzebal i w sumie rewelacji nie bylo. Uparl sie i nie odpuszczal, w koncu powiedzial mi ze mam pozapyachane katalizatory. Poniewaz ich wyciecie nie nalezy do tanich imprez wolalem miec pewnosc ze to napewno te katy... bylem u kilku innych mechanikow i kazdy mowil co innego... mowili ze swiece, ze przewody, ze cewki, ze cisnienia na tlokach nie ma, ze instalacja LPG do bani, a jeden nawet powiedzial mi ze silnik do wymiany...
Bylem juz zalamany, zdecydowalem sie na wyciecie katalizatowow i to byla najlepsza decyzja :) moglem od razu to zrobic zamiast tracic czas i pieniadze u roznych magikow.
Gdyby ktos potrzebowal cos w jagu zrobic mysle ze mozna u niego zasiegnac jezyka... ma warsztacik na Szczecinskiej za VW
pzdr

Offline murnie

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Gdzie serwisować Kota w Łodzi
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 11, 2012, 22:03:13 pm »
Witam,
Jako alternatywę drogiej ul. Przybyszewskiego w Łodzi, mogę z czystym sumieniem polecić Ci warsztat na Wiączyńskiej w Nowosolnej. Jest to firma rodzinna. Serwisuję u nich już od wielu lat różne samochody, ale nie zawiedli mnie, solidnie, porządnie, konkretnie i bez naciągactwa.

Przed zakupem za sprawdzenie auta w serwisie Jaguara zaśpiewali mi 560zł, w 'zwykłych' stacjach diagnostycznych wołali 150 lub 300 z podłączeniem do kompa.

Pozdrawiam również z Łodzi.

Kamil.M6

  • Gość
dobry mechanik w okolicach łodzi
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 12, 2013, 18:34:18 pm »
Witam, niedawno kupiłem swojego pierwszego jaguara model x-type i chciałbym się zapytać gdzie jest jakiś dobry mechanik który się naprawde zna na jaguarach żebym w razie jakiejś usterki wiedział gdzie się zgłosić. Jestem z Łodzi i w tych okolicach poszukuje dobrego mechanika

Kamil.M6

  • Gość
Szukam dobrego mechanika w Łodzi
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 07, 2013, 19:54:07 pm »
Witam wszystkich klubowiczów
Kupiłem nie dawno Jaguara x-type 3.0 benzyna i chciał bym się dowiedzieć gdzie w Łodzi i jego okolicach mógł bym go naprawić w razie jakiejś usterki

Killer_su

  • Gość
Odp: Gdzie serwisować Kota w Łodzi
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 23, 2013, 20:46:37 pm »
Jag serwisowany w JLR bo na gwarancji, ale że to praktycznie ta sama mechanika co Mondeo, to znam warsztat sprawdzony w Łodzi, gdzie robię właśnie Mondeo i jestem bardzo zadowolony z cen i jakości.
Krokusowa 66
Ale człowiek jest dostępny przeważnie po południu, a warsztat nie robi imponującego wrażenia... :-)
Nie mniej, na pewno do nich przeniosę Jaga po gwarancji.
Jest jeszcze jeden warsztat polecany przez FordClubPolska, ale u nich nie robiłem. Dowborczyków/Tuwima. Południowo-zachodnia część skrzyżowania, obok stacji karetek.

xkr98cab

  • Gość
Odp: Gdzie serwisować Kota w Łodzi
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 06, 2014, 09:56:50 am »
Witam serdecznie,
Stałem się posiadaczem Jaguara XKR z 1998 roku i chciałem ponowić pytanie gdzie oprócz ASO w Łodzi można spokojnie serwisować takie autko. Jeśli nie polecacie nic w Łodzi to jakie warsztaty w innych miastach polecacie (Warszawa, Poznań i coś bliżej).
W autku mam do uszczelnienie tylny dyfer, musze zsynchronizować dach, wymienić amortyzatory, wszystkie płyny, napinacze rozrządu, świece i trochę elektryki.
Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: Gdzie serwisować Kota w Łodzi
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 13, 2015, 23:01:31 pm »
jest taki serwis w łodzi jeśli jeszcze szukacie koledzy szukajcie wątku bardzo dobry zakład w łodzi.
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM

maaksior

  • Gość
Odp: Gdzie serwisować Kota w Łodzi
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 18, 2015, 22:15:50 pm »
Ja mogę polecić firmę FilarTech na Wólczańskiej 13 serwisowałem u nich nie jedno auto i nigdy się nie zawiodłem  :-W

JAGODA

  • Gość
Odp: Gdzie serwisować Kota w Łodzi
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 26, 2015, 00:08:58 am »
witam jestem z łodzi i też szukam serwisu dla mojego kota

Offline niewaskieauto

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.725
  • piękność dnia postrach nocy
Odp: Gdzie serwisować Kota w Łodzi
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 03, 2016, 01:20:00 am »
Kto szuka nie błądzi
była zielona bestia 300km s type 4.2  V8
był saab 95 2.3 turbo 220km
był citroen c5 3.0 V6 207 km
jest alfa romeo 166 2.5 V6 190 km
i kilka jaguarów do serwisu
będzie x350 super V8 400KM