Autor Wątek: Serwonapęd zagłówka X350  (Przeczytany 3105 razy)

hiciu

  • Gość
Serwonapęd zagłówka X350
« dnia: Lipiec 18, 2011, 20:33:42 pm »
Posiadam kociaka XJR X350. Właśnie zauważyłem że nie mogę uruchomić elektrycznej regulacji zagłówka. Obstawiłbym awarię serwonapędu - wszystkie inne funkcje siedzenia łącznie ze zamianą konta nachylenia oparcia (ten sam przycisk na konsoli) działają. Nie słyszałem też żeby pracował ów silniczek elektryczny, wiec nie zakładam awarii mechanicznej prowadnic lub czegoś podobnego. Nadmieniam że posiadam wyświetlacze w zagłówkach wiec wyciągnięcie z mechanizmu zagłówka na siłę odpada ze względu na problem z wyrwaniem kabla. Jest jakiś prosty sposób na dostanie się do środka siedzenia i sprawdzenie tego samemu?  Na co należałoby zwrócić uwagę w przypadku próby otwarcia siedzenia żeby niczego nie uszkodzić? Zależy mi na tym z uwagi na fakt iż dużo szybciej sam sprowadzę sobie nowy napęd z za granicy, ale zamawiając musze wiedzieć jak to wygląda (nie mówiąc już o numerze części). Poza tym gdybym miał oddać kota do zawodowego "lekarza" to wolałbym udzielić instruktarzu...

Nie będę przez jakiś czas z uwagi na wakacje ( w tym również od komputera) na forum, więc z góry przepraszam że nie będę odpisywał przez jakiś tydzień.

Dziękuje za pomoc !