Autor Wątek: Zlot Szczecin  (Przeczytany 55181 razy)

szczypior

  • Gość
Odp: Zlot Szczecin
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 23, 2012, 18:43:48 pm »
Najwyrazniej
Chlopak niech dokladnie czyta forum :-za

Offline RedOctober

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.371
Odp: Zlot Szczecin
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 23, 2012, 18:48:48 pm »
Taki mały błąd w temacie. Ale jak to mówią chohliki nie śpią.  :-gwizd :-gwizd
Jaguar XJS 5,3 V12 1987
Jaguar XJ6 4,0 Sport 1996
Jaguar XE-S 3,0 V6 2015.

cobi

  • Gość
Odp: Zlot Szczecin
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 23, 2012, 18:55:05 pm »
I wszystko jasne.
Jest wiele osób które nieuważnie czytaja. Dalsza rozmowa chyba zbędna.
Rozmowy na temat spotów w dziale "Spotkania i wyjazdy forumowiczy".

Offline Artek123

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 819
  • ....był S-Type 3.0 V6... ....jest XJ6 seria III...
Odp: Zlot Szczecin
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 23, 2012, 20:02:01 pm »
No i nareszczie ktos nam powie, gdzie mozemy sie uczyc. Rozumiem ze klub Peugeota prowadzi szkolenie jak zorganizowac zlot? Bo naszy zloty sa taki skromny >:( Acha, jeszcze powiedz gdzie jest ta miejscowosc, gdzie kazdy ma tylko sto kilometrow dojazdu? Bo my szukamy od lat i nie mozemy znalesc ...

Bardzo przepraszam jeżeli ktoś poczuł się urażony, ale zupełnie nie o to mi chodziło. Tylko zauważyłem że od jakiegoś czasu co rusz ktoś wyskakuje z jakimś pomysłem spotkań mnieszych/większych ale odzewu wielkiego nie widze, no ale może się mylę... A na jakiś większy zlocik z chęcią bym się wybrał. Pozatym nik nie mówił że zloty organizowane przez JCP są skromne, a i nie o odległości 100 km mówiłem tylko żeby to nie było 600 czy 700 km było by dobrze co nie oznacza że gdyby było trzeba pokonać taką odległość to było by to nie do przeskoczenia. Mój post został najwyraźniej źle zrozumiany. No ale cóż bywa...
Jeszcze raz przepraszam wszystkie osoby które niepotrzebnie poczuły się dotknięte i czekam na info o jakimś ogólnopolskim spotkaniu/zlocie na który z miłą chęcią się wybiorę jak tylko czas pozwoli.
Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Luty 23, 2012, 20:06:20 pm wysłana przez Artek123 »
Jeep Cherokee
BMW 3 GT
Jaguar XJ6 seria III

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Zlot Szczecin
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 23, 2012, 20:21:36 pm »
Heh, Artek powiem tak. Nie prawda jest, ze nie ma spotkan miejscowych. Naprawde nie rozumiem narzekanie ze
nic sie nie dzieje. W Warszawie spotkamy sie co miesac, nie ma zadnego problemu, na Slasku niedawno byl
spotkanie, w ubieglym roku spotkalismy sie w Malborku na rajd do Pasyma, bylo cudownie. W 2011 nie bylo
zlotu ogolnopolskiego, poniewaz krotko przed publikowaniem programu przyjazniony forum .eu oglosil plany
na zlot w tym samym terminie jak my, wiec dalismy im pierwszenstwo. Niestety ich zlot sie nie odbywal.

W 2011, mimo ze zlot ogolnopolski sie nie odbywal, mielismy 10 imprez i spotkan miejscowych, to malo? Nowy
rok ma dopiero 2 miesacy a w Warszawie juz bylo spotkanie. Rozumiem ze do Warszawy nie kazdy ma blisko
na spotkanie z kumplami, ale predzej czy pozniej bedzie okazja w poblizu dla kazdego.

Jednak nie ukrywam, ze potrzebny sa konkretny propozycje, najlepiej w koordynacji z zarzadem klubu zamiast
dobrych rad w stylu "nauczmy sie od innych" albo narzekanie ze nic sie nie dzieje.

Offline Artek123

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 819
  • ....był S-Type 3.0 V6... ....jest XJ6 seria III...
Odp: Zlot Szczecin
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 23, 2012, 20:32:59 pm »
Jednak nie ukrywam, ze potrzebny sa konkretny propozycje, najlepiej w koordynacji z zarzadem klubu zamiast
dobrych rad w stylu "nauczmy sie od innych" albo narzekanie ze nic sie nie dzieje.

OK, rozumie. Nastęnym razem się zastanowie zanim wyskoczę z może trochę i nieprzemyślanym postem.
                    :-wstyd

Pozdrawiam
Jeep Cherokee
BMW 3 GT
Jaguar XJ6 seria III

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Zlot Szczecin
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 24, 2012, 09:07:18 am »
Witam, ja juz pisałem na temat zlotu w Szczecinie, mam świadomośc że do nas wszystkim jest daleko... ale też deklarowałem że istniałaby możliwość "dofinansowania" mleka dla każdego kota tak żeby nie był głodny :-)

kuksaniec

  • Gość
Odp: Zlot Szczecin
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 25, 2012, 21:10:14 pm »
Ja się piszę na zlot byle gdzie ... tzn może być nawet w Pcimiu dolnym ;] Dajcie znac kiedy coś się odbędzie.

wicina102

  • Gość
Odp: Zlot Szczecin
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 26, 2012, 20:27:50 pm »
 :-tylko ja też się pisze na zlot :-tylko