Dział Rozrywki i Wypoczynku (Imprezy, Spotkania) > Archiwum - Wydarzenia w roku 2011

Zlot Szczecin

(1/8) > >>

Jaguar Wrocław:
Witam,  w zwiazku z małą ilością zlotów i spotkań miłośników starej motoryzacji pomyślałem że w Szczecinie tego typu impreza cieszyła by się ogromnym zainteresowaniem. Mam swiadomość że do Szczecina z każdego miejsca w Polsce jest daleko dlatego proszę o opinię i ewentualne deklaracje co do przyjazdu w nasze strony. Z mojej strony mogę zapewnić bogate wsparcie sponsorów, ewentualne dofinansowanie przyjazdu w jakiejś części, ciekawe miejsca do odwiedzenia i na pewno duża publiczność i Jaguary z niedalekich Niemiec na zlocie. Myślę o 2012 roku oczywiście.

RedOctober:
Ogólnie jestem za.  :-za :-za
A ile dniowy miałby być ten zlot??

Jaguar Wrocław:
Biorąc przykład z Miedwieńskiego Rajdu Pojazdów Zabytkowych przyjazd uczestników do wieczora w piątek, od rana w sobotę program zlotu wieczorem impreza a w niedziele do 12,00 wyjazd.

Jaguar Wrocław:
Pytanie do organizatorów poprzednich zlotów czy ewentualnie chcieli by się w jakiś sposób zaangażować w taki pomysł i udzielic cennych rad.

michnoll:
Przykro stwierdzić ale na ziemiach odzyskanych ta impreza nie wypali z Jagami  :'(. To musi być gdzieś bliżej centrum Łódź, Toruń. Choć ja, miałbym blisko  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej