Autor Wątek: Spot w Warszawie?  (Przeczytany 24536 razy)

Joa Alex

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #75 dnia: Listopad 06, 2008, 12:23:47 pm »
Mój stoi w zakładzie naprawczym, właściciel już się dowiadywał o części w sklepie firmowym na Waszyngtona, powinno być z częściami ok.
Tylko czekamy na ostateczne potwierdzenie z Allianz, że zapłacą. Mam nadzieje bo kosztorys wyszedł 25 000  zł za nowe części i robocizne !!!!!!! 
Ja na kolejnym zlocie na pewno sie pojawie ale samochód jak dobrze bedzie to do odebrania bedzie za jakieś 2 tygodnie.
Także kolejny zlot proponuje w grudniu

adam74

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #76 dnia: Listopad 06, 2008, 12:39:58 pm »
hmm - a ja proponuje zlot Jaguarów bez Jaguarów
każdy bierze portfolio swojego kotka, rozstawiamy fotki, posapiemy pocmokamy i oddamy się degustacji  ;D  :-R


a tak na poważnie - to kiedy ?

artleks

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #77 dnia: Listopad 06, 2008, 12:40:51 pm »
Miejmy nadzieje ze wszystko bedzie OK. Ja tez sie chetnie spotkam w grudniu. Chyba ze bedzie jakas sniezyca czy cus  :-yipee

Joa Alex

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #78 dnia: Listopad 06, 2008, 13:33:47 pm »
hmm - a ja proponuje zlot Jaguarów bez Jaguarów
każdy bierze portfolio swojego kotka, rozstawiamy fotki, posapiemy pocmokamy i oddamy się degustacji  ;D  :-R


a tak na poważnie - to kiedy ?

konice listopada lub początek grudnia to dobry termin a propozycja żeby siespotkać bez samochodów też dobry pomyśł, będzie można co niec wypić  ;D

adams

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #79 dnia: Listopad 06, 2008, 18:09:32 pm »
Szanowni Panowie!
Do grudnia jeszcze kawal czasu, myslalem ze jeszcze w listopadzie spotkamy sie dwa razy ;D ;D ;D
Ci co nie przyjada samochodami, wiadomo z jakich przyczyn maja bezplatna podwozke do miejsca degustacji.
Daimler Doublesix jest do Waszej dyspocycji ;D ;D ;D ;D
pozdrowienia adams

adam74

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #80 dnia: Listopad 07, 2008, 09:52:52 am »
Adams - dzięki za propozycję.  :-thank
Jednak mam nadzieję, ze ubezpieczyciele uwiną się szybko i możne będzie to premiera dla mojego nowego kotka  :-K - takie tam "galowe" oklejenie naklejką klubową, otrzęsiny klubowe itp. może jakiś drobny szampan. ;D ;D

mam nadzieje, ze kociak Marka tez wydobrzeje do tego momentu  :-V - więc po rekonwalescencji trzeba będzie go też dobrze przyjąć  :-super


artleks

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #81 dnia: Listopad 07, 2008, 10:32:07 am »
taaa i szampanem po masce  ;D ;D

adam74

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #82 dnia: Listopad 07, 2008, 11:00:17 am »
 :-zly

jak po masce - o burtę  :-hehe :-hehe

Joa Alex

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #83 dnia: Listopad 07, 2008, 13:34:16 pm »
taaa i szampanem po masce  ;D ;D

a wiecie że ja swojego oblałem szmpanem po przodzie maski tak na szczęście, no i cholera to nic nie dało bo akurat przód poszedł do remontu  ::)

artleks

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #84 dnia: Listopad 07, 2008, 13:38:10 pm »
ja swojego "ochrzcilem" piwem. jak po probie przyspieszenia zapomnialem ze w bagazniku mam kilka piw...

Joa Alex

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #85 dnia: Listopad 07, 2008, 13:39:15 pm »
Szanowni Panowie!
Do grudnia jeszcze kawal czasu, myslalem ze jeszcze w listopadzie spotkamy sie dwa razy ;D ;D ;D
Ci co nie przyjada samochodami, wiadomo z jakich przyczyn maja bezplatna podwozke do miejsca degustacji.
Daimler Doublesix jest do Waszej dyspocycji ;D ;D ;D ;D
pozdrowienia adams

adams trzymam cie za słowo, Daimlerem i to w dodatku 12 cylindrowym jeszcze nigdy nie jechałem :-R :-yipee

artleks

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #86 dnia: Listopad 07, 2008, 13:39:32 pm »
a drugi samochod potraktowalem biala farba - ktora do dzis jeszcze pozostala na tylnych siedzeniach  ;D

adam74

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #87 dnia: Listopad 07, 2008, 14:06:08 pm »
Marek - teraz to ty lepiej nie oblewaj swojego tylko inne w okolicy  ;D

Artleks - kiedyś w autku zostawiłem kefirek - efekt piorunujący  :-X :-X

zaś mojego C5 ochrzcił kot (mój żywy) po prostu traktując tylna kanapę jak baaardzo luksusową kuwetę. Na jego usprawiedliwienie dodam że była to 8 godz. podróży.

Powyższe w bezwarunkowy sposób wykazało wyższość skóry nad welurem  ;D ;D

i od tamtej pory podróżuje tylko w kletce - oczywiście ze względów bezpieczeństwa  ;)

 :-tylko

artleks

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #88 dnia: Listopad 07, 2008, 14:10:08 pm »
Co do kota - to po zakupie wyjmowalem zakupy i zostawilem otwarte drzwi - jaki byl efekt -? Kot wskoczyl sobie do samochodu i sobie go  "zaznaczyl" :-zly

golden jag

  • Gość
Odp: Spot w Warszawie?
« Odpowiedź #89 dnia: Listopad 07, 2008, 14:19:02 pm »
Artleks - Polska nie Afryka, tu drzwi sie zamyka  ;D A kot pokazał klasę   :-R