Autor Wątek: Lusterko chrom  (Przeczytany 3133 razy)

Lucky

  • Gość
Lusterko chrom
« dnia: Kwiecień 15, 2011, 09:54:58 am »
Witam,
Czy jest na forum może ktoś z UK kto mógłby pomóc w zdobyciu poniższej części. Niestety nie znam tamtego rynku może jest to dostępne o wiele szybciej i taniej niż w PL. A i z zakupami przez internet w funtach nie miałem do czynienia.Chodzi o aluminiowe nakładki na lusterka do X-type sedan 2003 rok.

http://www.justjagsuk.com/product_details/%2CJaguar-%2CS-Type%2CX-Type%2CX150%2CX350-Chrome-Mirror-Covers-%28Pair%29/6293/14617/

Z góry dzięki za pomoc i kontakt na PW
 

Offline Michal_C

  • JCP Art - Master
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.357
  • Moja obecna
Odp: Lusterko chrom
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:04:30 am »
IF IGNORANCE IS BLISS, WHY AREN'T THERE MORE HAPPY PEOPLE?

Lucky

  • Gość
Odp: Lusterko chrom
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 15, 2011, 11:59:30 am »
Dzięki będę działał :)

lexxus

  • Gość
Odp: Lusterko chrom
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 15, 2011, 12:38:03 pm »
Z tym że to nie aluminium , to chromowany ABS

Offline Kocour

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Lusterko chrom
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 15, 2011, 13:46:13 pm »
Kupowalem moje nakladki w justjagsuk fajna sprawa, rzeczywiscie jest to plastik chromowany. Przykleja sie to z zewnatrz do istniejacej obudowy lusterka przy pomocy tasmy dwustronnej 3M. Chromy przychodza z wklejonymi od srodka kawalkami tasm i dwoma chusteczkami odtluszczajacymi. Proponuje dobrze odtluscic i potem kleic bardzo ostroznie, jak zle przykleisz, bedzie klopot z oderwaniem i ponownym przyklejeniem. Jak chodzi o cene, to chyba placilem tyle samo, obsluguje ich paypal, trzeba tylko uwazac z transportem, bo proponuja w domysle jakis koszmarnie drogi koszt dostawy, lepiej sie wczesniej dowiedziec za ile najtaniej dostarcza do PL. Trzymam kciuki.

Offline rafix86

  • Aspirant
  • Wiadomości: 9
  • Kocham to forum
Odp: Lusterko chrom
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2021, 22:44:24 pm »
Odkop stulecia, ale chyba nie ma sensu zakładać nowego wątku. Ktoś może przerabiał temat takich nakładek LINK eBay?

Konkretnie chodzi mi o X-type. Warto? Nie warto?

A może byłoby więcej chętnych osób na coś takiego i przyszłoby to do nas w jednej paczce?