Dział Techniczny > Technika ogólna, Literatura

Jaguar Certificate dla samochodow powyzej 10 lat

(1/5) > >>

kogutki:
JCP informuje, iz pomagamy wszystkim chetnym w otrzymaniu Production Record Trace Certificate
wydawany przez Jaguar Cars w wspolpracy z Jaguar Daimler Heritage Trust, Coventry.

Certyfikat ten potwierdza dokladnie typ, nr VIN, silnika, nr i typ skrzyni biegow, data produkcji oraz
pierwszege sprzedazu. Dla kazdego Jaguara albo Daimlera ktory ukonczyl 10 lat JDHC moze wydawac
takiego certyfikatu.


Koszt dla wystawienie certyfikatu wynosi 30 funtow plus przysylka do polski. Czas dla wystawienie
certyfikatu ok 30 dni.

Dla Klubowiczow JCP wypelnia oraz wysyla wnioski za darmo, dla nieklubowiczow taki serwis kosztuje
ryczaltowo 25 zlotych. Jezeli ktos chcialby sam wyslac wniosek to mozemy takze wyslac wniosek
w jezyku angielskim.

Do wniosku sa potrzebnie:

Rocznik i model
Nr VIN
Nr Silnika
Nr Skrzyni Biegow
Nr Rejestracji
Imie i Nazwisko wlasciciela
Kopia dokument wlasnosci albo dowodu rej.

Chetnych proszimy o mail: info@jaguarclubpoland.net

czapka:
Myślę i myślę i nie mogę wymyśleć. Po co im te wszystkie dane, tak faktycznie to powinien im wystarczyć VIN - reszte mają  ??????

kogutki:
sprawdzaja czy dane podany przez klienta sie zgadzaja z archiwum.

czapka:
No chyba że tak.

jarek-jerryjag:
Certyfikat jest bardzo ważny przy starszych autach . duzo osób kupuje tabliczkę i nabija numery jakie  ma  auto (# silnika skrzyni itp )
a potem piszą ze auto oryginalne . podczas show auta podchodzące pod kategorie  original musi mieć certyfikat,inaczej nie będzie dopuszczone do tej klasy.
ja wymagam certyfikatu gdy kupuje auto starsze ;do 1970.jeśli nie ma cenę daje 50% niższą.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej