Dział Techniczny > X-TYPE (2001-2010)

Co Was najbardziej wkurza w x-typach ?

(1/63) > >>

Artur G.:
Witam,  serdecznie
pomyślałem, że  będziemy mieli fajna zabawę połączoną z  techniką a mianowicie wpisujmy wszystkie uwagi, spostrzeżenia  dotyczące rozwiązań,  zastosowań  itp.  w X-typach które są wkurzające. Na  forum  Lancii mamy podobne  tematy  co nas  najbardziej wkurza w Kappach, Lybrach itp.  Pojawiają się naprawdę  ciekawe uwagi.
To ja zacznę:
-  słaba widoczność  kontrolki włączonych świateł mijania w dzień przy  słonecznej pogodzie
....

luko_j:
To ja sie przyjacze twierdzac na przekor iz mnie podlokietnik nie przeszkadza i nic mi nie trzeszczy, swiatla rowniez nie swieca slabo bo wystarczy je przetrzec i w ogole fajne auto, hamulce.. jak sie przesiadlem do Bory to ledwo wyhamowalem przed krzyzowka wiec tez sa w miare acz we francuzach spotkalem sie z lepszymi.. ale wutka byly mniejsze to i moze przez to ale to byly zyletki..  :-gwizd

Kocour:
To ja dodam brak skladanych tylnych siedzen w X-type Executive. Czy ktos wymienial albo slyszal o wymianie tylnej kanapy na rozkladana  ?????? Nie wiem czy jest taka mozliwosc z technicznego punktu widzenia.

szczypior:
Mondeo  :-thumpdown

Kocour:
Jezdzilem wczesniej dwoma Mondeo 2.0TCDi sedan i kombi. Nic tych aut nie laczy z Jaduarem poza wspolnymi czesciami z ktorych je zbudowano (dostepnosc tanszych fordowskich zamiennikow to duza zaleta). Szczegolnie pozytywne dla Jaguara roznice to wspolpraca silnika ze skrzynia biegow, zrywnosc, komfort jazdy (skadinand zawieszenie w Mondeo bylo od zawsze duzo lepsze niz u konkurencji, potwierdzam), estetyka i stylistyka nadwozia, aczkolwiek to juz bardziej kwestia subiektywnego gustu. To troche tak jak z tymi bajdami o tym ze X-type ma taki sam kluczyk jak Transit. Guzik prawda  :-A

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej