Autor Wątek: Łódź i Kraków, spotkanie?  (Przeczytany 6126 razy)

Offline Amper

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Lubię samochody
Łódź i Kraków, spotkanie?
« dnia: Styczeń 23, 2020, 22:23:37 pm »
Jestem do jutra (piątek 24.01) w Łodzi. Może jest tu ktoś z tego miasta i miałby ochotę na szybkie spotkanie jutro gdzieś np. pod Mc Donalds czy innym parkingu? 
Potem jadę do Krakowa i zostaję tam do soboty. Może ktoś z Krakowa miałby ochotę na spotkanie Jaguarów? ;)

P.S. Moderatorze, wiem że to kiepskie miejsce na taki post, ale czasu mało, dlatego wolałem napisać tutaj, bo chyba tu więcej osób zagląda. Usuń proszę post dopiero w sobotę wieczorem.

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 776
  • JCPF Club Member
Odp: Łódź i Kraków, spotkanie?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 24, 2020, 18:09:31 pm »
Jednak przeniesiony. Uwierz, że ci którzy tu nie zaglądają i tak spotkać się nie będą chcieli. Ludzie w większości wpadają do działu technicznego bo coś boli ich auto i nie są zainteresowani integracją. Ci którzy chcą się spotkać to jednak zajrzą tutaj.
Jeśli chcesz się bardzo spotkać to podaj konkretne miejsce i godzinę. A i spotkania na parkingu i kopanie po oponach i nie wszystkim pasują. Tym bardziej, że pogoda nie jest ciekawa.
Był S-type
-pozostaję w rodzinie-
Jest XJR

Offline Amper

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Lubię samochody
Odp: Łódź i Kraków, spotkanie?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 24, 2020, 19:52:52 pm »
Argumenty przytoczyłeś sensowne i sporo racji w tym. Aczkolwiek do działu technicznego zaglądają też ludzie którzy mają sprawne auta, ale chcą pomóc innym. Ruch jest tam większy. Dlatego napisałem tam. Sam tam często zaglądam, chcąc pomóc innym.

Wiesz mój post to totalny spontan  :)

Co do kopania w oponę to zwróć uwagę, że zaproponowałem Maca, bo ma parking i miejsce gdzie można usiąść i w Łodzi pewnie jest.

Skasuj proszę ten post, bo z Łodzi nikt się nie odezwał a do Krakowa będę jechał w innym terminie.

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.072
Odp: Łódź i Kraków, spotkanie?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 26, 2020, 17:41:05 pm »
Temat szybkich spontanicznych spotkań są trudne. Moja okolica wykorzystywała do tego celu co miesięczne spotkanie pod nazwą nocna jazda. Bylo wydarzenie i łatwo szło się zjechać i pogadać siedząc na krawężniki .

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline Jack Fender

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Łódź i Kraków, spotkanie?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 26, 2020, 20:14:03 pm »
Amper, daj znać, kiedy będziesz jechał do Krakowa. Jest przynajmniej jeden chętny pokopać w opony.
◄-- taki kolor X Type Estate 2,2d - 2006 ♂

Offline Amper

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 130
  • Lubię samochody
Odp: Łódź i Kraków, spotkanie?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 27, 2020, 23:24:40 pm »
Jack Fender i to mi się podoba, dzięki. Ale niestety wczoraj byłem w Krakowie :/ Jak będę miał być znowu, odezwę się.

Offline Jack Fender

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
Odp: Łódź i Kraków, spotkanie?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 29, 2020, 23:05:47 pm »
Spot w Krakowie: sobota 4.07 Ks. Józefa 91, pizzeria Pepez, godz.19. Ktoś? Będzie?
◄-- taki kolor X Type Estate 2,2d - 2006 ♂