Dział Techniczny > XJ Seria I do III (1968-92)

XJ-Serie I-III Chassis Details, Dekoder VIN, lokalizacja numerow

<< < (2/4) > >>

kittykatie:
Witam,
czy ktos moglby pomoc mi sklasyfikowac mojego kociaka, przypuszczam, ze jest to Serie III, ale VIN nie pasuje w calosci. W miejscu gdzie jest " model Range" u mnie jest F, "Engine variant"  ja mam G i "Manufacturing PLant" to J. Jest to Jaguar sedan z 1992 roku, 3.2 silnik, sekwencyjna skrzynia biegow, kierownica po lewej stronie. Moge wyslac VIN na prywatna widomosc, albo moze ktos z okolic 3miasta i moglby go obejrzec na zywo ?  :-help
z gory dzieki za wszelkie informacje  :-K

Choina:
A może masz model XJ40 z kwadratową lampą?

Cechy identyfikacyjne Jaguara XJ40 (odczyt numeru wybitego na prawym nadkolu):
Pola 1 - 4   zawierają międzynarodowy kod producenta SAJJ - Jaguar; SAJD - Daimler
Pole 5   F - XJ6; H - Sovereign; K - VDP; M - Special Edition
Pole 6   wykonanie: A - wersja podstawowa; C - Sovereign; F - Sovereign (Japonia); G - VDP (Japonia);J - specjalna (Japonia); L - specjalna (Kanada); N - VDP (Kanada); R - VDP/Daimler;  V - specjalna (USA); Y - VDP (USA)
Pole 7   rodzaj nadwozia: L - limuzyna 4-drzwiowa
Pole 8   pojemność silnika: D - 4.0; G - 3.2; H - 3.6; J - 2.9;
Pole 9   skrzynia biegów i położenie kierownicy: 3 - automat, RHD; 4 - automat, LHD; 7- manual, RHD; 8 - manual, LHD
Pole 10   rok modelowy (wersje nie USA): A - seria 1 (model 1987-); rok produkcji (tylko wersja USA): G - 1986; H - 1987; J - 1988; K - 1989; L - 1990; M - 1991; N - 1992; P - 1993; R - 1994
Pole 11   norma emisji spalin
Pola 12 - 17   numer seryjny: 500001 -

kittykatie:
 A wlasnie ze nie Daimler :P . A tak powaznie dzieki za info, ale moj to na pewno Jag, po pierwsze oczka kocurka sa okrogle jak ksiezyc w pelni, po drugie VIN zaczyna sie od SAJJ, chociaz pojemnosc silnika i model zgadza sie ze specyfikacjami podanymi przez Ciebie czyli z Daimlerem. Skomplikowane te kociaki  :-trudno

Choina:
W 1992 roku wychodził XJ w dwóch różnych nadwoziach. Wychodziły jako Jaguar i jako Daimler.
Mianowicie Seria 3

i XJ40

I ty zapewne masz XJ40.

richie:
Seria od 86 roku była już tylko v12, wszystko poniżej to xj40

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej