Autor Wątek: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze  (Przeczytany 22382 razy)

Joa Alex

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 16, 2008, 11:46:01 am »
Witam,

gratuluję zlotu, widzę po zdjeciach że atmosfera byla znakomita.  :-R
Szkoda zę ja nie mogłem uczestniczyć, tym bardziej że moi rodzice mieszkaja w odległej o 25 km Stalowej Woli ale przez tydzień byłem służbowo za granicą ( Seszele), trochę mi to zrekompensowało brak udziału w zlocie. 8)

IWAN

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 16, 2008, 12:37:32 pm »
Witam wszystkich!

Pierwszy raz miałem okazję uczestniczyć w podobnej imprezie w takim stopniu i jestem zachwycony.
Razem z kierowcą jako załoga nr 3 udało nam się zająć III miejsce co całkowicie zrekompensowało koszty podróży z Gdańska (po zlocie zahaczyliśmy jeszcze o Słowację i w sumie pokonaliśmy niespełna 2000km)
Z tego miejsca obiecujemy, że w przyszłym roku również pojawimy się na zlocie aby poprawić naszą pozycję ;)
Warto było tłuc się taki kawał choćby po to, żeby zobaczyć tyle "Kociaków" w jednym miejscu.
Jeszcze raz wielkie uznanie dla organizatorów i dla Robsona za nowy kolor Jaga  8)

bombki

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 16, 2008, 18:06:34 pm »
Chłopaki z załogi nr.3 wrzućcie foty do których tak starannie pozowaliście

Batman

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 16, 2008, 23:27:47 pm »
z każdą chwilą coraz bartdziej żałuje że mnie nie było. Ciesze sie bardzo że zlot się udał, pamiętam jak w łodzi ważyły się losy czy wogóle się odbędzie

wieczór

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 17, 2008, 00:45:34 am »
Ja jeszcze ronie łzy ze nie mogłem przyjechac, choc bardzo chciałem niestety!-Tym bardziej że jestem (nowy) na forum nod kilku miesiecy.
Jak widze te piękne foty to tym bardziej jest mi żal ze zabrakło tam moich dwóch kociaków.Mam wielką nadzieje że następnym podobnym zlocie pojawie sie na pewno.Niemniej dzięki organizatorom za zaproszenie i gratulaje jak czytam WSPANIAŁEJ ORGANIZACJI
-wieczór
PS
Załączam fotke mojego  kota ( nowego na forum) którego na najblizszym zlocie mam nadzieje przyjmiecie z otwartymi ramionami pomimo przedwczorajszej nieobecności

IWAN

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 17, 2008, 07:47:44 am »
Proszę bardzo, oto kilka fotek z naszej sesji fotograficznej.

Luqasek

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 17, 2008, 11:07:29 am »
i jeszcze dwie inne fotki

grand1

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 21, 2008, 14:49:20 pm »

Witam wszystkich Klubowiczów,
Na zjazd  :-A wybraliśmy się po raz pierwszy i już dzisiaj wiemy, że nie po raz ostatni
Świetni ludzie i świetna atmosfera  :-super , niesamowite doświadczenie…
Wielkie ukłony w stronę wszystkich organizatorów i podziękowania za ich zaangażowanie!!!

Ekipa nr 9, I miejsce w rajdzie nawigacyjno-turystycznym

Ps. A tak między nami to nawet nie wiedziałem, że w domu mam tak świetnego pilota
Warszawa pozdrawia!

Batman

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 09, 2008, 15:06:10 pm »
i niech konkurencji szcvzęka opada  :-R

Luqasek

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 13, 2008, 20:48:14 pm »
Yeah! Jest mój kotek na zdjęciu, obok Mister Kota zlotu  :-tylko

robert316

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 14, 2008, 21:37:26 pm »
Witam wszystkich serdecznie, trochę póżno z powodu urlopu, ale również chcielismy podziękować organizatorom za tak wspaniałą imprezę, możliwośc poznania ciekawych ludzi i bardzo ciekawą trase rajdu. Bylismy w tych rejonach Polski pierwszy raz i jestesmy pod wielkim wrażeniem. Napewno chętnie znowu przyjedziemy. Pozdrowienia dla wszystkich, do rychłego zobaczenia NR 4

Henry Ben

  • Gość
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 12, 2008, 15:08:40 pm »
witam
Dawno mnie nie było na forum ale tez nie bylo mnie w Polskiej R....pospolitej Ludowej... Prawem i Sprawiedliwościa opływającej :-wstyd brrrrrrr (tzreba było zaprosić Gosiewskiego podobno też ma kota,).....ale  ,widzę że Sandomierz jest niezawodny :-10points i znów sie udał zlot ......bardzo fajnie szkoda, że nie spasowało mi to z sprawami zawodowymi, ale nadal mam Jaga  :-tylko więc może w 2009 bedzie pasowało........pozdrawiam :-super
Henry Ben

Offline KRISS

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.089
Odp: SANDOMIERZ 2008 - Opinie i komentarze
« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 13, 2008, 14:51:56 pm »
witam
Dawno mnie nie było na forum ale tez nie bylo mnie w Polskiej R....pospolitej Ludowej... Prawem i Sprawiedliwościa opływającej :-wstyd brrrrrrr (tzreba było zaprosić Gosiewskiego podobno też ma kota,).....ale  ,widzę że Sandomierz jest niezawodny :-10points i znów sie udał zlot ......bardzo fajnie szkoda, że nie spasowało mi to z sprawami zawodowymi, ale nadal mam Jaga  :-tylko więc może w 2009 bedzie pasowało........pozdrawiam :-super
Henry Ben
Rysio Kalisz - X-type...