Autor Wątek: Warszawa warsztaty  (Przeczytany 55089 razy)

Offline maxxmus

  • Aspirant
  • Wiadomości: 9
  • Kocham to forum
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #90 dnia: Wrzesień 12, 2018, 09:52:36 am »
Witam, pozwoliłem sobie lekko odkopać temat serwisów Jaguara w okolicy czy też bliskości Warszawy.
Potrzebuje wykonać a) diagnostykę komputerową (lampka Check) b) sprawdzenie zawieszenia c) sprawdzenie i ewentualna korektę ustawienia świateł.
Mogę z tym jechać do pierwszego lepszego serwisu "dla wszystkich" aut ale postanowiłem, że chcę aby moja pierwsza wizyta Jaguara w warsztacie powinna się odbyć gdzieś gdzie znają to auto.
Poczytałem tu trochę o "super-hiper-mega" jakości Altamiry i postanowiłem tam zadzwonić. Łącznie 3 próby w różnych dniach. Jeden z podanych na ich stronie telefonów  - nie odbiera nigdy. To znaczy wyciągając średnią z prób wychodzi na to, że nigdy. Drugi telefon wita Nas jazgotem jakiejś muzyki, ale... odbiera. Raz jakaś Pani oznajmiła że mąż jest w kinie. Drugi raz miałem już "przyjemność" rozmawiać z właścicielem podanego numeru:
"Dzień dobry... chciałbym zapytać ile kosztowałaby u Was diagnostyka komputerowa, skasowanie błędów, Jaguar X-Type Diesel... NIE ROBIMY DIESLA... ale tylko podłączenie do komputera, nie chce nic robić... NIE DOTYKAM SIĘ DO DIESLA... no dobrze a zawieszenie... NIE ROBIMY DIESLA... czyli świateł też Pan nie jest w stanie ustawić bo są od diesla? NIE WYMIENIĘ NAWET ŻARÓWKI W DIESLU."
Faktycznie... mega "profesjonalnie i MIŁO"  :-clap

Co do innych warsztatów to odezwały się i wydają się profesjonalne dwa: JagCar (wolne terminy od października) - cena za wszystko 380 pln i VCentrum (terminy od ręki) - cena za wszystko 396 pln
Który z tych dwóch serwisów wybrać?


P.S. Dla ciekawości w AUTORYZOWANYM serwisie Jaguara Jlrcentrum - (trudno się z Nimi dogadać o cokolwiek), po trudach i bólach w zrozumieniu Pana "opiekuna klienta" dowiedziałem się że taki 3 etapowy komplet czynności u nich to koszt od ok. 500 do ok. 700 pln. choć nie jest im obce podejście do tematu w stylu: "od 250 do 1.000, się zobaczy na miejscu".


Offline maps81

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 59
  • Kocham to forum
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #91 dnia: Wrzesień 12, 2018, 11:23:04 am »
To prawda. Do królowej angielskiej się prędzej dodzwonisz :-) ale w miarę sprawnie działa komunikacja mailowa. Chociaż w Twoim przypadku to bez znaczenia bo diesel.

Offline jaguarmk

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #92 dnia: Wrzesień 13, 2018, 12:42:51 pm »
Kilka słów sprostowania odnośnie wypowiedzi dotyczącej naszej firmy.



Niektórym trudno zrozumieć dlaczego nie naprawiamy samochodów z silnikami wysokopręznymi. My wychodzimy z założenia że lepiej robić to na czym się znamy  niż udawać fachowców w dziedzinie która jest nam obca.
Jeżeli ktoś tego nie potrafi zrozumieć i zadaje kilka pytań o to samo i poźniej opisuje brak profesjonalizmu naszej firmy to już jego sprawa.
Tyle w temacie Diesla.

Odnośnie telefonów to faktycznie czasami kontakt jest utrudniony ale spowodowane jest to przede wszystkim specyficznym położeniem naszego warsztatu gdzie zasięg jest bardzo słaby  ale także tym że w ciągu dnia pracuje wiele różnych maszyn, urządzeń co powoduje że po prostu nie słychać telefonu. Ten kto chce się z nami skontaktować zawsze to zrobi.

Na koniec ,mam prośbę MAXXMUS. Proszę nie ubarwiać swojej opowieści wymyślonymi historyjkami że telefon odbiera żona itd. bo zdarzenie takie nie miało miejsca.

Altamira Michał Kretkowski

Offline maxxmus

  • Aspirant
  • Wiadomości: 9
  • Kocham to forum
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #93 dnia: Listopad 28, 2018, 15:42:28 pm »
Wszystko co napisałem odnośnie kontaktu z Panami od ALTAMIRY jest prawdą. Zresztą w swojej wypowiedzi niejako sam Pan to potwierdza. Zmyśliłem że był Pan chamski? Nie. Zmyśliłem, że nie dał mi Pan dokończyć pytania rzucając co chwila aroganckie: "Nie robimy Diesla"? Nie. Jak ktoś jest chamem niechaj nie oczekuje pozytywnej opinii na swój temat. Nie wiem i szczerze mówiąc nie interesuje mnie którego to z Panów żona powiedziała mi, że jest w kinie, mogłem ewentualnie pomylić "Pana normalnym dzwonkiem który nie odbiera nigdy" z "Panem od dzwonka dla fanów klimatu koncertów Owsiaka na Przystanku Woodstock", do którego dodzwonić udało mi się za 4 razem.... tak czy inaczej "whatever mi to powiewa" mówiąc delikatnie... dzwoniłem wtedy do wielu miejsc i mogło mi się pomylić ale to nie zmienia meritum.
Co do "znania się lub nie znania" to wymiana i ustawienie żarówek, sprawdzenie elementów zawieszenie i ewentualne skasowanie lampki "Check" (nie żądałem diagnozy ani naprawy) wygląda tak samo w DIESLU i w Benzynie. Nie kazałem Wam naprawiać silnika, więc Pana tłumaczenie jest mówiąc krótko - żadne. Chciał Pan zabłysnąć arogancją i pokazać swoją "nadmundrość" - gratulacje, udało się. Na zdrowie. Życzę miliona klientów i samych sukcesów w biznesie - w związku z rozpoczętym procesem wycofywania DIESLA ze światowych trendów motoryzacyjnych macie duże predyspozycje do "zaorania" rynku samochodów benzynowych. Tyle w temacie - Pozdrawiam serdecznie.

Offline Pitt

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 52
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #94 dnia: Listopad 28, 2018, 17:00:15 pm »
Ja korzystam tylko z usług JagCar.
Najczęściej tydzień oczekiwania na wjazd do serwisu. Da się przeżyć.
Bardzo miło i bardzo profesjonalnie.
Polecam.

Offline flavius

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 53
  • XKR 4.2 V8 SC
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #95 dnia: Grudzień 18, 2018, 15:10:59 pm »
Witam,

Jakiś blacharz, który ma możliwość pojechaćze mną ocenic uszkodzenia w tym aucie? Podłużnice, przesunięcie silnika itp. Auto stoi w Ząbkach.
https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xk-ID6Bk0xr.html#11954a1587
Mariusz