Autor Wątek: Warszawa warsztaty  (Przeczytany 55663 razy)

Offline lucas.lp

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 169
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 24, 2013, 14:57:38 pm »
Czy ktoś z posiadaczy X-Type odwiedzał JagCar w Blizne Jasińskiego? Dokładnie tylne zawieszenie zgrzyta... Któs był u nich z tym problemem?

markos

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 24, 2013, 15:07:35 pm »
Zawsze jak tam byłem to jakiś X type stał więc jest prawdopodobieństwo że ktoś z forum tam serwisuje.

daniel

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 28, 2013, 08:50:39 am »
Serwisuje, serwisuje. Możesz śmiało jechać.

ghrh

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 28, 2013, 09:43:00 am »
Ja póki byłem w Wawie to też tam serwisowałem. Zdarzyło się kilka niedociągnięć (niedokręcona śruba itp), ale wszystko profesjonalnie załatwione i poprawione. Do tego sympatycznie i terminowo. Szkoda tylko, że teraz muszę poginać 300km w jedną stronę żeby usługę lakiernika reklamować.

Dzery

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 28, 2013, 17:59:06 pm »
Niestety miałem wątpliwą przyjemność serwisować tam kociaka i szczerze Tobie odradzam, miłymi słówkami nie zatuszują miernego poziomu serwisu i cen jakie dyktują za swoje usługi. Jak już pisałem mam nadzieje że rynek szybko zweryfikuje poziom tego serwisu i po prostu zniknie z rynku. Poszukaj na forum, było wiele uwag i opinii co do tego serwisu

Offline lucas.lp

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 169
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 04, 2013, 15:54:35 pm »
Białołęka Ostródzka 170 MOTO ON. Panowie odwiedzaliscie ich?

Offline Lampek

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 71
  • XF-S '09
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #66 dnia: Wrzesień 03, 2013, 23:28:38 pm »
Było pytanie o Lesznowolę wcześniej, ale nie doczytałem się odpowiedzi, więc raz jeszcze:

co sądzicie o http://www.prestige-vt.pl/index.php ? Ktoś może u nich serwisował?

Właśnie od nich rozpoczynałem moją przygodę z poszukiwaniem JAGa i urzędujący tam handlowiec zrobił na mnie piekielnie złe wrażenie, dobitnie dając mi do zrozumienia, że nie ma prawa mnie stać na to auto. Więc typa olałem i zrezygnowałem z dalszych odwiedzin, aczkolwiek z żalem, bo są blisko mojego miejsca zamieszkania. A więc, ktokolwiek ma jakieś doświadczenia?

Offline Yoohas

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.278
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 01, 2013, 21:20:43 pm »
Mamy siedzibę firmy w Nowej Woli więc kilka razy zajrzałem.

Ceny kosmiczne, tak jak pisałeś olewczy stosunek do klienta - lubię robić takie testy - wchodzić do takich luksusowych serwisów w podniszczonym ubraniu, starych butach itp. Od razu traktują Cię z wyższością. I tracą klienta :)

Znają się na podłączaniu pod komputer i ustawianiu bajerów ale chyba klocków bym nie pozwolił u nich wymienić :)
Sam sobie w życiu jakoś nie radzę, Więc Biuro Porad dla innych prowadzę.

Lacrii

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 01, 2013, 01:16:57 am »
Czy znajdzie sie cos w niedalekich okolicach Białołeki? Jade obejrzec kota i chce sprawdzic na kompie. Potrzebny warsztat z kompem znajacy sie na kotach (x-type 2002) gdzies nie daleko, bo znajac zycie nie beda chcieli jechac przez pol warszawy na testy.

Grodzisk

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 01, 2013, 02:02:17 am »
nie ma coś takiego. jak chcesz tylko "na komputer" to kup skaner za 100 zł i podłącz. nic to nie daje.

Białołęka - Stare Babice (nie polecam!) - 22 km - koszt 500 zł
Białołęka - Zakroczym (polecam!) 35 km - koszt 0-300 zł
Białołęka - Mokotów Podbipięty (nie znam) 27 km - chyba min 700 zł z tego co słyszałem
Białołęka - Waszyngtona (nie znam się!) 16 km - koszt pewnie pow. 1000 zł

Warszawa - masz w miarę blisko wszędzie, rozumiem żebyś był z Rzeszowa...




Lacrii

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 02, 2013, 14:16:50 pm »
Mam 400km do Wawy, kwestia tylko tego czy sprzedawca bedzie chcial jechac 30km.

 Ale dzieki za info, podzwonie teraz, jeszcze w tym watku byl jakis cos tam, nie wiem tylko gdzie ale poszperam.

bobusiek

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 02, 2013, 17:38:47 pm »
Ja swojego serwis przed zakupowy robiłem w Autoreduta na Powiślu ul. Al. 3-go Maja 1, sprawdzone wszystko (komp. ,lakier i mechanika) raze z wyceną jak coś znajdą i osztowało mnie to 450zł. (to serwis jaguar/land rover o połowę tańszy niż Waszyngtona):-W

Mitur

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 19, 2014, 22:41:40 pm »
BEST - 1 nie polecam cwaniaków.
Umówiliśmy się, że zrobi mi xj40 (dałem listę co trzeba zrobić).
Dzwoni do mnie po 2 tygodniach chyba właściciel i mówi, że zaprasza po odbiór. W drodze dzwoni do mnie, że jednak nie gotowy (bo coś tam coś tam), następnego dnia cenę wywalił taką, że mało nie zszedłem na zawał, jak poprosiłem o fakturę to zostałem poinformowany, że muszę doliczyć do ceny 23%. Pomijając to wszystko pojechałem na saską kępę, odstawiłem auto na 3 min, wróciłem i zobaczyłem plamę pod kotem wielkości jeziora :-zly :-zly. Nie wiem co oni potrafią, ale na pewno nie naprawiać samochody. Wracać nie było sensu więc pojechałem gdzie indziej i odpuściłem temat.
Na początku zaznaczył jednak (właściciel), że on robi tylko raz i nikt nie musi tego poprawiać :-hehe :-hehe :-hehe
Ale dla mnie nie powinno być w sumie to takie śmieszne.
To moja historia i przestrzegam przed nimi...

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 19, 2014, 22:52:34 pm »
trzeba było się słychać kolegów ;D

Mitur

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 20, 2014, 00:54:41 am »
Mądry Polak jest zawsze...i zawsze po szkodzie ;D