Autor Wątek: Warszawa warsztaty  (Przeczytany 55670 razy)

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 10, 2013, 20:40:03 pm »
Po kolejnej wizycie w JC spróbuję altamiry... Nawet nie chce mi się pisać dlaczego. Poprostu wszystkiego po trochu.

Wydaje mi się ze będziesz zadowolony, jedyny minus to odległość.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

SHADOW

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 11, 2013, 09:15:43 am »
może spróbuj ten Piastów będzie inaczej niż wszędzie

markos

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 11, 2013, 09:19:38 am »
Póki co wszystko działa jak powinno:) Panowie nie życzcie mi źle.:)

Andrew007

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 15, 2013, 11:08:14 am »
Panowie,

Również poszukuję speca od Jaguara, tylko:

1) Altamira, o której są najlepsze opinie odpada, bo jestem z Otwocka i w tygodniu pracuję w centrum, nie mam jak się z tamtąd przebić do miasta bez samochodu
2) Jag-Car, dojazd też kiepski, w dodatku nie pracują w soboty a w tygodniu 09:00-17:00
3) Dzwoniłem również do Pana Bagłaja, tutaj z lokalizacją zdecydowanie najlepiej, ul. Łukowska, na Gocławiu bardzo mi odpowiada. Pytanie tylko czy to dobry fachowiec i czy jest drogi??

Z góry dziękuję za pomoc :-help

markos

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 15, 2013, 11:12:01 am »
Słyszałem dobre opinie. Podobno bardzo chętnie pomaga ale też namawia aby zostawić odrazu auto:)

Andrew007

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 15, 2013, 11:33:57 am »
Słyszałem dobre opinie. Podobno bardzo chętnie pomaga ale też namawia aby zostawić odrazu auto:)


Dzięki za informację! :-thank

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 15, 2013, 12:11:28 pm »
Koledzy z Altamiry odbieraja od ciebie auto w dowolnym miescu i oddaja w dowolnym miescu, wiec nie powinno
byc problem.

Andrew007

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 15, 2013, 15:00:44 pm »
Mi zależy na tym, żeby było solidnie i rozsądnie cenowo, a ta opcja z odbiorem i dowozem samochodu do klienta to chyba raczej dla osób z trochę grubszym portwelem... :P

piotr170169

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 15, 2013, 16:10:13 pm »
Za dojazd nic nie doliczają. Oddawałem tak dwa razy.

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 19, 2013, 18:53:49 pm »
Koledzy z Altamiry odbieraja od ciebie auto w dowolnym miescu i oddaja w dowolnym miescu, wiec nie powinno
byc problem.

Jest tak jak pisze kogutki, jednego dnia zostawiłem auto i Piotrek podrzucił mnie do Wawy a następnego odebrałem auto przy stacji metra, a cena pozostała bez zmian.

Proszę o opinię na temat Pana Bagłaja, mieszkam teraz na Grochowie i szukam kogoś, kto zrobi mi przegląd bliżej domu, gdzie dokładnie ma warsztat ? Może zajrzę i sam zapytam.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Grodzisk

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 20, 2013, 14:40:45 pm »
Rysiek jest dobrym mechanikiem ale do rzetelności Altamiry mu daleko.

piotr170169

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 20, 2013, 18:08:17 pm »
Byłem i zapłaciłem za diagnozę usterki 500 zł. Trochę dużo za informację co się zepsuło (koronka ABS)i jakie elementy zawieszenia do wymiany. Pan Ryszard miał zorganizować części do naprawy ale nie oddzwonił, gdy znudziło mi się czekanie na telefon naprawiałem w Altamirze.

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 20, 2013, 18:26:35 pm »
Dziękuję za informację koledzy, teraz wiem że nie warto zmieniać mechanika bo bliżej, potwierdzacie tylko moje dobre zdanie o Altamirze.
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Offline Jaguar Wrocław

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 462
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 20, 2013, 21:15:10 pm »
Byłem i zapłaciłem za diagnozę usterki 500 zł. Trochę dużo za informację co się zepsuło (koronka ABS)i jakie elementy zawieszenia do wymiany.

500 zł to wg. mnie straszna cena, zakładam że sprawdzenie zawieszenia może trwać max 1 h + odczytanie błędów ??? ile ?0,5 h czyli 1h pracy kosztuje u tego pana 333 zł !!! Jak dla mnie porażka !!! no chyba że zajęło to wiecej czasu ale raczej nie powinno.

Offline Yoohas

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.278
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 04, 2013, 18:43:05 pm »
Dorzucę swoje przygody :)

1. BEST-1 Piastów - nigdy więcej. Mimo wyraźnych instrukcji dwukrotnie zrobili rzeczy, których mieli nie robić i chcieli za to pieniądze. Nie naprawili mi nic w aucie. Kiedyś sprzedali mi używaną maglownicę - miała być super. Po kilku dniach przyjechałem bo kierownica latała luzem - chciałem zrobić geometrię. Zaproponowali regenerację magla za 1500 zł :) :) :) Więc warsztat skreśliłem mimo początkowych dobrych doświadczeń.

2. P. Ryszard - jedyny, który potrafił przywrócić moc w moim XJ40. To prawda, pracował pół godziny i wziął 300 zł. Ale i tak wyszło taniej niż jeżdżenie po innych magikach.

3. Warsztat z ul. Brygadzistów (kiedyś) - drogo ale przynajmniej uczciwie. Kiedyś męczyli się 2 dni i nie naprawili. Nie chcieli nawet grosza, co nie jest powszechnym zjawiskiem.

Spróbuję do Altamiry bo mam kolejny nietypowy problem - zobaczymy co powiedzą.
Sam sobie w życiu jakoś nie radzę, Więc Biuro Porad dla innych prowadzę.