Autor Wątek: Warszawa warsztaty  (Przeczytany 55624 razy)

pawelxk8

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 25, 2011, 20:35:20 pm »
Cześć, potrzebuje dostać się do jakiegoś warsztatu pod wawką dokładnie jestem z pruszkowa próbowałem już do BEST1 piastów ale mnie obsrali bo mam założony gaz.. Mam dziwny problem z szarpaniem które objawia się przy 60-100km/h wymieniałem cewki i świece na kompie jest ok myśle że to może skrzynia.. Jak macie jakieś pomysły dajcie znać jak nie to polećcie jakiegoś speca w okolicy wawy. Bardzo dziękuje i pozdrawiam

kociorek

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 25, 2011, 20:59:20 pm »
Cze! :-R
No, masz dość paskudnie bo taki werksztat to jest na ulicy Suchej, a to Targówek-Zacisze.Już podaję nr telefonu:601 338 619. Zadzwoń, pogadaj może Ci pomoże.
Pozdrawiam :-A
Ja niestety swego muszę sprzedać.. :'( :'( :'( :'(
Gdyby ktoś szukał daj znać
Pzdr

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 25, 2011, 22:50:04 pm »
niezbyt rozumiem ostatnich 2 wypisy. jezeli szukasz warsztat w warszawie i okolice, to kilka postow temu jest
pelna lista, trzeba tylko wybrac. a kolega kociorek takze kilka postow wczesniej umiescyl reklamy do tego
warsztatu, nie trzeba to powtarzac na biecaco, na reklamy mamy banery.

pawelxk8

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 26, 2011, 11:36:06 am »
ok, jeszcze nie udzielałem się na tym forum, to były moje pierwsze wpisy. pozdrawiam

owczar

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 26, 2011, 11:38:16 am »
Tu masz ;D

juz w kilku innych watkach tego bylo, ale podaje wszystkich znanych warsztatow w Wa-wie:


(alfabetycznie):

Altamira Pan Kretkowski  (Zakroczym, kolo nowego dwora)  tel 22 7858139 albo 501749561
Bagłaj Ryszard (Waw-Praga) tel 602343073
Best1 (w Piastowie) tel 602399470, 602222212
Jag-Car (bylych brygadzystow, teraz w Stare Babice tel 22 499-22-11 (rzadko ktos odbiera)
albo 791990911 firma jag-car nie lubi starszych aut


to sa warsztaty specjalizowany na jagach.

Offline radzioo

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 129
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 26, 2011, 12:24:41 pm »
Proponuję JAG-CAR, Blizne Jasińskiego, ul. Żeromskiego 19, tel.kom. 791 990 911. Rzeczowo, fachowo i co ważne blisko :-super
XJ Executive 4.0, 1999

Offline Khamsin1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 26, 2011, 12:36:24 pm »
Jest też chyba nowy, niezależny serwis w Lesznowoli, ul. Słoneczna 223A. Ktoś słyszał? Ktoś wie?

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 26, 2012, 23:39:52 pm »
Dziś odwiedziłem warsztat w Zakroczymiu : http://www.altamira.com.pl/ i była to moja 2 wizyta, mam nadzieje że nie ostatnia.

U mnie ten warsztat ma duży plus za czystość w warsztacie, kwalifikacje, wyposażenie i ceny.
Miałem do wymiany belkę tylnego zawieszenia, zakupiłem używaną część w stanie takim sobie, w warsztacie została wyczyszczona z nalotu, pomalowana i wstawiona. Dodatkowo naprawiłem tempomat, to co dla innych było problemem zostało zrobione w pół godziny, wystarczy mieć dobry komputer, który zdiagnozował usterkę.

Jestem następnym zadowolonym klientem ( sądząc po ilości samochodów - Jaguary, Aston Martin, Range Rover, które tam widziałem jednym z wielu ).
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

jagufan

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 04, 2012, 21:21:27 pm »
Witajcie

Jeśli chodzi o warsztat rzetelny i z pojęciem zwłaszcza w silnikach to proponuje Raszy AUTO-LUX

Faktycznie, na silnikach się znają:)

markos

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 05, 2012, 12:17:04 pm »
Witajcie.
Ja swojego Kota oddałem do Jag-car. Policzyli mi dość sensownie jak na to co miałem do robienia i dowiedziałem się, że nie muszę robić rozrządu!!!:) Chyba, że profilaktycznie :-gwizd
Dziś jadę go odebrać

Przeczytałem też bardzo ciekawy wątek o Jag-Car. Użytkownikom Kotów w Warszawie polecam lekturę i rozsądek  :-W
Ja jednak myślę, że warto zaufać i przekonać się samemu.
Jeśli coś będzie nie tak to zawsze jest konkurencja:)


Proszę używać funkcji zmień aby edytować swój post ,a nie pisać post pod postem :)    (wybacz, postaram się pamiętać)
« Ostatnia zmiana: Listopad 05, 2012, 14:41:27 pm wysłana przez markos »

Dzery

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 07, 2013, 07:28:42 am »
Był wałkowany temat warsztatu Jag-car na ul. żeromskiego w Blizne http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,18603.0.html pełen podziwu dla współwłaściciela (przyznał się do błędu) podjechałem ze swoim kociakiem (podpięcie komputera paląca się kontrolka ABS) okazało sie że do wymiany półoś i czujnik i tu niepodzianka nowa półoś 3000 PLN używka 600 plus czujnik używka plus wymiana razem 1300 przy używkach.
Zastanawiam się nad osobami które chwalą ten warsztat czy nigdy nie były w innym czy może są członkami rodziny. Rynek szybko weryfikuje takie warsztaty mam nadzieje że ten długo już nie pociągnie. Ceny wyssane z palca. Dla wiadomości wszystkich sprawe załatwiłem za połowe ceny w innym warsztacie.
Ach i bym zapomniał "smacznego" dla pracownika warsztatu który żegnał się jedząc kanapke na moim samochodzie.
Zdecydowanie nie polecam tego warsztatu i wszystkich szczerze przestrzegam, jakbym chciał wydać kase to bym zainwestował w złoto w znanej firmie.
tym razem nie licze na uderzenie się w pierś bo poprostu w to nie uwierze.

daniel

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 07, 2013, 10:11:08 am »
Nie mam interesu, żeby ich bronić, i z rodziny nie jestem, ale jeżdżę do nich już z trzecim kotem i nie mogę narzekać. Znają sie na rzeczy. A że robią wszystko na nowych i oryginalnych częściach to zaleta, a nie wada - jak dla mnie. Cena spora, ale ja do nich będę wracał - kiedyś sporo zaoszczędziłem dzięki nim nie musząc  wymieniać wtrysków . Zresztą wkrótce tam się umówię znowu na wiosenny serwis. Nie porównuj cen nowych części z używkami, bo to śmieszne.

SHADOW

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 10, 2013, 18:01:17 pm »
Jak chodzi o BEST 1 w Piastowie to jestem u nich już chyba 3 lata. Kawy nie ma, zimnej coli też nie, nie ma gdzie posiedzieć i pogadać. Nie ma glazury doradcy serwisowego w garniturze, prospektów, reklam itd. Tam się jedzie tylko po to żeby profesjonalnie szybko i tanio naprawić kota. Nie zależnie czy kot ma 30 lat czy 30 dni i wszystko jedno w jaki jest stanie. Czasem wymieniają tam spalone żarówki pozycyjne a czasem oddzielają karoserię od podwozia żeby wymienić kawałek przerdzewiałej  ramy do 50-cio letniego klasyka. Moim zdaniem nie potrzebują reklamy. Oczywiście to tylko moje zdanie bo ktoś się wypowiadał że sie zraził bo kazali mu gaz wywalić i dopiero do nich wrócić i że to nie jest profesjonalne podejście.REGULAMIN!!!
Z tego co osobiście sprawdziłem taniej w okolicy się nie da. Lepiej chyba też nie.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2013, 18:36:22 pm wysłana przez BlackV6 »

Dzery

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 10, 2013, 18:25:28 pm »
danielu ja nie porównuję cen tylko opisałem jaka została mi przedstawiona propozycja, części używane były zaproponowane przez jag-car. Mi chodzilo o całokształt funkcjonowania warsztatu i sposób podejścia do naprawy auta i do klienta.

markos

  • Gość
Odp: Warszawa warsztaty
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 10, 2013, 20:04:46 pm »
Po kolejnej wizycie w JC spróbuję altamiry... Nawet nie chce mi się pisać dlaczego. Poprostu wszystkiego po trochu.