Autor Wątek: Przekładka anglika na wersje europejską, czy warto...?  (Przeczytany 6627 razy)

zp_west

  • Gość
Przekładka anglika na wersje europejską, czy warto...?
« dnia: Grudzień 24, 2011, 19:49:40 pm »
Witam!
Chciałem się dowiedzieć czy któś z obecnych urzytkowników marki przerabiał juz wcześniej anglika na wersje europejską...?
Jakie się z tym wiążą koszty odnośnie robocizny u mechanika  i koszty części...?
Dziękuje za niezbędne informacje.
Pozdrawiam  :-W

zadek07

  • Gość
Odp: Przekładka anglika na wersje europejską, czy warto...?
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 24, 2011, 21:00:38 pm »
Nie przerabialem ale rozbieralem anglika i wiem mniej wiecej co gdzie i jak. Sama przerobka nie jest skomplikowana, czesci to ok 5 tys zl, potrzebna kompletna deska, fotele da sie przerobic, listwa kierownicza, gorna czesc sciany grodziowej, potrzebne boczki przednie, i najlepiej cala instalacje wewntrzna lacznie z drzwiami. chyba ze komus bedzie sie chcialo bawic z kabelkami w co watpie

cobi

  • Gość
Odp: Przekładka anglika na wersje europejską, czy warto...?
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2011, 12:03:42 pm »
Dochodzą do tego wycieraczki szyby, lusterka,reflektory,dywaniki wnętrza i kilka innych dupereli które wyjdą w praniu.

Offline Jedrzej

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.828
  • 4.0 2001, 200D 1982
Odp: Przekładka anglika na wersje europejską, czy warto...?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2016, 12:27:07 pm »
Odgrzebię temat... kroją się takie projekty. Pytanie: o 4.0 czy rurki klimy, nawiewy, silniki wycieraczek, instalacje elektryczne silników, jak węże wspomagania, wiązki do reflektorów, zbiorniki wyrównawcze, lusterka, wycieraczki to wiadomo, panel środkowy, dywany, i inne mniejsze lub większe. Czy na daną chwilę jest ktoś to popełnił taką przeróbkę. Sprawa polega na tym, że wolę przerobić całe auto, niż choćby raz kombinować z bilecikiem przy bramce, lub zamówieniem jakiegoś świństwa pod KFC. nie interesuje mnie kupno  innego, i gotowego już z kierownicą po lewej.

I ta wersja europejska w tytule, da się to zmienić na kontynentalną, czy jakoś LHD. Mówiłem, że to bzdura, bo Anglia leży w europie, wiec ciężko anglika przerobić na europejczyka... aż wstyd żeby taki błąd był tytułem na forum.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2016, 12:36:57 pm wysłana przez Jedrzej »
Jaguar S-type 4.0 2001
Mercedes-Benz W123 200D 1982

cyberda

  • Gość
Odp: Przekładka anglika na wersje europejską, czy warto...?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2016, 14:34:12 pm »
OD 23 czerwca GB już nie będzie w Europie, przynajmniej w UE... ale rzeczywiście powinno się mówić "wersja kontynentalna"