Autor Wątek: Temperatura zew. w x-type  (Przeczytany 4485 razy)

supreme33

  • Gość
Temperatura zew. w x-type
« dnia: Sierpień 20, 2011, 11:35:32 am »
Witam,
Czy w x-ach jest wskaźnik temperatury zewnętrznej ? Czy jedynym wskaźnikiem jest ta pomarańczowa gwiazdka przy zegarach.

Offline natas1

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 187
Odp: Temperatura zew. w x-type
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 20, 2011, 12:28:21 pm »
Tak jest taki wskaźnik temperatury zewnętrznej znajduje się na panelu klimatyzacji, jeden wskaźnik ten większy pokazuje temperaturę wewnątrz a ten mniejszy za zewnątrz. Zaznaczony czerwonym kolorem. Pozdrawiam
X-Type 2.0D 2005

supreme33

  • Gość
Odp: Temperatura zew. w x-type
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 20, 2011, 13:14:19 pm »
A widzisz, a ja się zastanawiałem czemu te cyfry się ciągle zmieniają :) podziękował dobry człowieku za te informacje.

A może wiesz jeszcze taką rzecz:
Na włączniku świateł jest taka opcja A w kółku - co chyba znaczy, że światła po uruchomieniu samochodu powinny się włączać automatycznie. U mnie jak włącznik jest właśnie w tej pozycji światła całkowicie gasną. Czy może być to powiązane z lusterkiem wewnętrznym bo chyba mi też nie działa.

zadek07

  • Gość
Odp: Temperatura zew. w x-type
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 20, 2011, 13:16:03 pm »
a masz czujnik zmierzchowy w lusterku?

supreme33

  • Gość
Odp: Temperatura zew. w x-type
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 20, 2011, 13:44:26 pm »
Tak mi się wydaje, że to czujnik, są takie dwa otwory w dolnej części lusterka a w nim jakby diody. Pod spodem lusterka guzik.   

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Temperatura zew. w x-type
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2011, 18:26:53 pm »
"A" to jest wlacznik automatyczny swiatel ale wlacznik zmierzchowy czyli jak jest ciemno to sie wlaczaja.. ustaw na pozycje A i przyslon lusterko w tylnej czesci.. powinny sie zalaczyc. U mnie sie nie zalaczaja i nie wiem czemu wlasnie.. niby bezpieczniki sa ok ale nic sie nie dzieje..
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]

supreme33

  • Gość
Odp: Temperatura zew. w x-type
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2011, 20:49:56 pm »
No właśnie zasłaniałem już ten czujnik zmierzchu i nie działa. Muszę chyba też bezpieczniki sprawdzić. Coś mi czujnik temp. zew. wariuje. Pokazywał przed chwilą 1 stopień, a na zewnątrz jest 14. 

plawsiuk

  • Gość
Odp: Temperatura zew. w x-type
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 15, 2012, 11:33:32 am »
Tak jest taki wskaźnik temperatury zewnętrznej znajduje się na panelu klimatyzacji, jeden wskaźnik ten większy pokazuje temperaturę wewnątrz a ten mniejszy za zewnątrz. Zaznaczony czerwonym kolorem. Pozdrawiam

Witam,

podpowiedzcie mi proszę, czy każda "opcja" x-type'a z automatyczną klimatyzacją ma czujnik temperatury zewnętrznej? Pytam, ponieważ u mnie się ona wogóle nie wyświetla...  :( Klimatyzację mam taką jak na powyższym obrazku. Dzięki z góry za podpowiedzi...

BlackV6

  • Gość
Odp: Temperatura zew. w x-type
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 15, 2012, 12:05:43 pm »
każdy

plawsiuk

  • Gość
Odp: Temperatura zew. w x-type
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 15, 2012, 13:27:36 pm »
Dzięki. Czyli abo czujnik mam uszkodzony, albo nie jest podłączony - z naciskiem na to drugie... bo jeżeli byłby uszkodzony to raczej pokazywałby błędny odczyt, a nie pokazuje nic  :-cry