Autor Wątek: Sprzedam Jaguara XJ8x350, 2005r., 4.2  (Przeczytany 304 razy)

Offline landrov

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
  • Kocham to forum
Sprzedam Jaguara XJ8x350, 2005r., 4.2
« dnia: Październik 18, 2024, 16:12:07 pm »
Szanowny Panie Cholina,
Dlaczego Pan po raz drugi ingeruje w moje ogłoszenie o sprzedaży Jaguara XJ8x 350, 4.2, z 2005r. ? Co w jego treści Panu nie odpowiada? Jeśli mam coś poprawić powinien Pan zwrócić mi uwagę i mi pomóc, jako moderator strony. Jestem zniesmaczony Pana zachowaniem.

Offline thearchitect

  • Aspirant
  • Wiadomości: 1
Odp: Sprzedam Jaguara XJ8x350, 2005r., 4.2
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 18, 2024, 18:46:13 pm »
Bądźmy szczerzy, regulamin można przeczytać przed wystawieniem, ale wrzucanie ogłoszenia bez zdjęć i ceny nie wiem jak nawet skomentować :D

Offline MicGin

  • Moderator Globalny
  • Forumowicz Sovereign
  • ***
  • Wiadomości: 781
  • JCPF Club Member
Odp: Sprzedam Jaguara XJ8x350, 2005r., 4.2
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 20, 2024, 01:48:57 am »
1.   Ogłoszenie o sprzedaży samochodu marki Jaguar może zamieścić każdy użytkownik Forum.
2.   W treści ogłoszenia należy:
a)   podać rocznik, markę, model, przebieg, wyposażenie i dokładny opis samochodu z uwzględnieniem jego historii dotyczącej ewentualnych napraw, kolizji i wypadków.
b)   umieścić zdjęcia (max 4 zdjęcia, o wielkości nie przekraczającej 1 MB każde),
c)   podać lokalizację, określić miejsca ewentualnych oględzin samochodu przez zainteresowanego kupnem,
d)   podać dane kontaktowe, adres e-mail i/lub telefon sprzedającego.
3.   Ogłoszenie może zawierać również link do ogłoszenia umieszczonego na innym portalu, jeśli ogłoszenie to zawiera elementy podane powyżej.
4.   Umieszczający ogłoszenie jest świadom, że jego oferta może zostać oceniona, również negatywnie, przez użytkowników tego Forum.
5.   Moderatorzy mają prawo:
a)   wpływać na treść ogłoszenia poprzez poprawianie oczywistych błędów merytorycznych,
b)   usuwać zdjęcia, gdy zauważą różnice między treścią ogłoszenia na fotografiami.

Dział ten nie służy wsparciu firm trudniących się handlem samochodami, a każda taka próba będzie powodowała usunięcie ogłoszenia z tego Forum przez Moderatora.

Firmy zajmujące się handlem samochodami, zapraszamy do kontaktu z Zarządem JCPF, na adres: office@jaguarclub.pl,  w celu omówienia warunków umieszczenia reklamy na Forum.

Który z punktów regulaminu jest niejasny? Prosimy o informację. Postaramy się napisać czytelniej.
By³ S-type
-pozostajê w rodzinie-
Jest XJR

Offline landrov

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
  • Kocham to forum
Odp: Sprzedam Jaguara XJ8x350, 2005r., 4.2
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 20, 2024, 02:13:10 am »
Szanowny Panie Moderatorze,
Poprawiłem swoje ogłoszenie stosując się do regulaminu. Niestety nadal z jakiegoś powodu jest ono blokowane lub dostaje zwrotne info, że ta strona jest blokowana. Próbowałem założyć "nowy wątek" - reakcja systemu taka sama - cyt: "ta strona obecnie nie może obsłużyć Pańskiej ..." lub "za duża pojemność załączników". Ograniczyłem załączniki do 2 zdjęć i cały czas odrzuca. Co mogę zrobić, aby dopuścił Pan moje ogłoszenie do emisji?

Offline Zbyszek01

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 470
Odp: Sprzedam Jaguara XJ8x350, 2005r., 4.2
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 20, 2024, 08:47:08 am »
Może to że ci ogłoszenie nie wchodzi jest to?
Jest - XE AWD 2.0d R Dynamic MY2020
By³o - XE 25d AWD MY2017

Offline landrov

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
  • Kocham to forum
Odp: Sprzedam Jaguara XJ8x350, 2005r., 4.2
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 20, 2024, 10:00:16 am »
Sprzedam Jaguara XJ8x350 , 4.2l, 2005 rok, skrzynia automatyczna, ciemna zieleń, wykończenie skóra jasny beż, wnętrze beż i kawa z mlekiem, karoseria aluminium.
Wyposażenia: radio, TV, DVD (ekrany w zagłówkach), mini-CD, CD +zmieniarka na 6 kompaktów, telefon, nawigacja, tempomat, twarde koło zapasowe, fotele podgrzewane, elektro-chromatyczne wewnętrzne lusterko wsteczne,
regulowane elektrycznie, zasłonki zwijane w tylnych oknach, roleta na tylne okno zwijana automatycznie, czujniki parkowania przód i tył, przednia i tylna szyba podgrzewana, klimatyzacja dwustrefowa, ekran dotykowy, kierownica skórzano-drewniana, bez przetarć, regulowana elektrycznie, lusterka boczne składane i regulowane elektryczne, 3 pamięci ustawienia lusterek i fotela kierowcy, spryskiwacze reflektorów (ksenony), spryskiwacze szyby zintegrowane z wycieraczkami, czujnik deszczu, wysoko umieszczone światło stop, zawieszenie pneumatyczne, elektryczny hamulec postojowy, ABS, ISOFIX.
Historia: pierwsza rejestracja 03.10.2005 - Luksemburg, pierwsza rejestracja w RP 18.07.2008r., zarejestrowany przez obecnego właściciela 12.11.2009r. Auto było uderzone z tyłu, kiedy stało na światłach. Wymieniono na nowy cały tylny zderzak oraz lewą część układu wydechowego. Zgodnie z wymogami okresowymi w aucie wymieniono wahacze, amortyzatory przód i tył oraz kompresor.
Samochód ma ważną rejestrację do 09.09.2025r.
Samochód zadbany, sprawny i czysty. Kierowca niepalący. Bagażnik z czystą wykładziną, bez plam.
Lokalizacja: Warszawa-Wola, na życzenie prześlę więcej zdjęć polecanego Jaguara.
Dane kontaktowe właściciela - Paweł, tel. (48) 605.539.038
Cena 65.000 zł. -  w tej cenie dodatkowo oddam cztery zamienne koła "letnie" (opony Fulda osadzone na chromowanych felgach "Brok"), opony zimowe  Pirelli(na zdjęciu) osadzone są na  oryginalnych felgach Jaguara.
Uwaga: zdjęcia Uaga prześle w następnej.

Offline landrov

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
  • Kocham to forum
Odp: Sprzedam Jaguara XJ8x350, 2005r., 4.2
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 20, 2024, 10:02:02 am »
Zdjęcia Jaguara Warszawa-Wola, do powyższego opisu.

Offline landrov

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
  • Kocham to forum
Odp: Sprzedam Jaguara XJ8x350, 2005r., 4.2
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 20, 2024, 10:31:04 am »
Kolejne

Offline landrov

  • Aspirant
  • Wiadomości: 7
  • Kocham to forum
Odp: Sprzedam Jaguara XJ8x350, 2005r., 4.2
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 20, 2024, 10:34:16 am »
Wszystkie zdęcia wykonałem 118.10.2024r.

Offline Czester Bednarz

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Sprzedam Jaguara XJ8x350, 2005r., 4.2
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 20, 2024, 11:08:06 am »
Urobiłeś się, oszarpałeś z moderatorami... lepiej wstawić na otomoto (od razu jest na olx) albo allegro lokalnie.
XF x260 2017 AJ126