Autor Wątek: Regularne Spotkania Sekcji "Czterech Granic" - Kępno  (Przeczytany 29668 razy)

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Regularne Spotkania Sekcji "Czterech Granic" - Kępno
« dnia: Wrzesień 15, 2013, 21:38:41 pm »
Koledzy i Koleżanki.
Informujemy wszystkich zainteresowanych, że Grupa Dolnośląska została zreanimowana na spotkaniu w dniu 14.09.2013r. grono aktywnych klubowiczów ustaliło, że w każdą drugą sobotę miesiąca o godz. 17:00, odbywać się będą Klubowe Spotkania Grupy Dolnośląskiej Sekcji Czterech Granic. Miejsce spotkań na razie ustalane będzie na bieżąco, do momentu znalezienia optymalnego pkt. dogodnego dla wszystkich. W skład naszej Grupy wchodzą także okolice Kępna, będącego w woj. Wlkp. dlatego też miejsce spotkań musi odpowiadać wszystkim.
Prosimy o zgłaszanie się na niniejszym poście, celem ustalenia wielkości grupy i odległości dojazdu każdego Kota.
Pozdrawiamy i zapraszamy.

Kilku powyższych zmian w tekście oryginalnego postu oraz dodanie poniższego fragmentu dokonałem celem wyjaśnienia nieporozumień na prośbę autora wątku.
Brak ingerencji w pozostałe posty w wątku. Alex666, 02.01.2014


Sekcja Czterech Granic w Kępnie

Zorganizowana przez Członków klubu JCP i Forumowiczów JCP sekcja Klubu skupiająca posiadaczy, fanów oraz sympatyków samochodów marki  JAGUAR , którzy ze względu na odległość oraz przynależność terytorialną nie mogą lub nie mają możliwości uczestniczenia w spotkaniach i życiu Klubu na swoim terenie.
Sekcja skupiać będzie w swoim gronie wszystkich chętnych z pogranicza Województw Opolskiego, Łódzkiego, Dolnośląskiego i Wielkopolskiego. Swoim zasięgiem obejmie Rejon pomiędzy : Ostrowem Wlkp   Wieruszowem   Kluczborkiem   Oleśnicą. Mile widziani są także koledzy i koleżanki z innych Rejonów, którzy z różnych względów nie mogą uczestniczyć w spotkaniach innych Sekcji.

Serdecznie zapraszamy gwarantując rodzinną atmosferę, wiele atrakcji dla całych rodzin, spotkania w różnych ciekawych miejscach, wspólne wypady oraz wzajemną pomoc.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2014, 23:47:22 pm wysłana przez Alex666 »
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: Regularne Spotkania GRUPY "CZTERECH GRANIC"- Kępno
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 16, 2013, 08:32:15 am »
Kolego jaka Reanimacja??? :- pojecia
Grupa istnieje i przypuszczam że będzie istnieć tak długo jak nam się będzie chciało spotykać, to nie jest sekta tylko grono osób które lubi swoje towarzystwo.
Jak będzie wola grupy to oczywiście możemy rozszerzyć swoje kręgi również o Kępno i okolice, ale to nie jest REANIMACJA.
Takie zagrywki nie pomagają i wywołują absolutnie inny skutek. :-thumpdown
Na przyszłość staraj się ważyć słowa.

Offline pablo21

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.078
    • www.jaguar.org.pl
Odp: Regularne Spotkania GRUPY "CZTERECH GRANIC"- Kępno
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2013, 11:56:01 am »
Przepraszam, ale ja też nie rozumiem? Jaka reanimacja? Czy na ostatnim zlocie, który został świetnie zorganizowany przez Wrojaga, te kilkanaście Jaguarów plus spóźniony E-type, to na tyle mało, że trzeba coś reanimować? Nie rozumiem po co dwa różne wątki dotyczące grupy dolnośląskiej?
XJ-SC 5.3 V12
XJ40 6.0 V12 Daimler Double Six
X350 V8

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Regularne Spotkania GRUPY "CZTERECH GRANIC"- Kępno
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 17, 2013, 21:54:33 pm »
Mówiąc o reanimacji myślałem o spotkaniach wszystkich osób, których od dawna do tego zachęcam  za pośrednictwem Forum i klubu. Kiedy ostatni raz było organizowane spotkanie grupy ze Spotu? Od czerwca staram się pozbierać zainteresowanych i dopiero teraz udało nam się spotkać w gronie trzy osobowym, nie licząc gości. Jeżeli się panowie spotykacie, to robicie to jako klub? O to mi chodziło. Gdyby tak było to więcej osób z grona forum i klubu brało by udział, nic nie widziałem na Poście Spotkania , a może nie widziałem?
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Y-1 Yonek

  • Gość
Odp: Regularne Spotkania GRUPY "CZTERECH GRANIC"- Kępno
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2013, 22:18:06 pm »
Oj Koledzy no bardzo nie ładnie :-gwizd Kolega Dzikus gania i stara się integrować Naszych wspaniałych klubowiczów a tu takie ciężkie słowa przeciw Niemu  :-nie U mnie w Małopolsce musiał bym nazwać wątek "Wskrzeszenie :-hehe" Zazdroszczę Wam moi Drodzy Koledzy :- pojecia  Pozdrawiam :-V

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Regularne Spotkania GRUPY "CZTERECH GRANIC"- Kępno
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 02, 2014, 17:32:01 pm »
Ja co jakiś czas na pewno się pojawię :-super

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Regularne Spotkania GRUPY "CZTERECH GRANIC"- Kępno
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 02, 2014, 17:52:06 pm »
Koledzy i Koleżanki  :-clap
Pierwsze Spotkanie Organizacyjne naszej Sekcji odbędzie się w Hotelu "ZA MIEDZĄ" na obrzeżach Kępna (Stara Trasa nr. 8 )   w stronę Wrocławia w dniu 11. Styczeń. 2014r. o godz. 17:00 . Na inaugurację zostali zaproszeni goście z Klubu oraz z zewnątrz. Pozdrawiam i zapraszam i imieniu organizatorów. :-super  :-tylko
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2014, 21:14:11 pm wysłana przez Alex666 »
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: Regularne Spotkania Sekcji "Czterech Granic" - Kępno
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2014, 19:53:18 pm »
Mój tata potwierdza przyjazd :) Mnie także namawia i być może ulegnę ;)

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Regularne Spotkania Sekcji "Czterech Granic" - Kępno
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2014, 20:25:50 pm »
Liczę na was. Im więcej nas będzie tym więcej spraw ustalimy.  :-super :-V
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Kocur666

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.670
  • Zdrowie szybkich pań i pięknych Jaguarów...
Odp: Regularne Spotkania GRUPY "CZTERECH GRANIC"- Kępno
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:10:37 pm »
Przepraszam, ale ja też nie rozumiem? Jaka reanimacja? Czy na ostatnim zlocie, który został świetnie zorganizowany przez Wrojaga, te kilkanaście Jaguarów plus spóźniony E-type, to na tyle mało, że trzeba coś reanimować? Nie rozumiem po co dwa różne wątki dotyczące grupy dolnośląskiej?

I mam nadzieję, że w tym roku Wrojag także zorganizuje taki zlot... :D

Jaguar X-type 2,5 V6 AWD 02r

Yamaha YZF-R1 RN19

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Regularne Spotkania Sekcji "Czterech Granic" - Kępno
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 03, 2014, 23:46:10 pm »
Przepraszam, ale ja też nie rozumiem? Jaka reanimacja? Czy na ostatnim zlocie, który został świetnie zorganizowany przez Wrojaga, te kilkanaście Jaguarów plus spóźniony E-type, to na tyle mało, że trzeba coś reanimować? Nie rozumiem po co dwa różne wątki dotyczące grupy dolnośląskiej?

I mam nadzieję, że w tym roku Wrojag także zorganizuje taki zlot... :D


Nie widzę przeszkód .... :-gwizd . Nasza sekcja dalej będzie robić swoje  :-V   http://s1060.photobucket.com/user/ChoinaGaleria/slideshow/Zlot%20Kepno?sort=3
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2014, 23:50:24 pm wysłana przez Dzikus »
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline wrojag

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.351
Odp: Regularne Spotkania GRUPY "CZTERECH GRANIC"- Kępno
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2014, 19:15:47 pm »
Przepraszam, ale ja też nie rozumiem? Jaka reanimacja? Czy na ostatnim zlocie, który został świetnie zorganizowany przez Wrojaga, te kilkanaście Jaguarów plus spóźniony E-type, to na tyle mało, że trzeba coś reanimować? Nie rozumiem po co dwa różne wątki dotyczące grupy dolnośląskiej?

I mam nadzieję, że w tym roku Wrojag także zorganizuje taki zlot... :D


Obiecuje że i w tym roku, pewnie tradycyjnie już w pierwszych tygodniach maja zorganizujemy spotkanie PONAD PODZIAŁAMI i GRANICAMI wszystkich który mają lub chcą mieć  Jaga.

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Regularne Spotkania Sekcji "Czterech Granic" - Kępno
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 05, 2014, 09:48:54 am »
Po wizycie w Pozaniu -  :-clap
......"Bardzo dziękuję szanownym kolegą z Sekcji Wielkopolskiej za -jak zawsze- mile przywitanie, konstruktywne rozmowy,  :-V wspaniałą atmosferę, a kol. Tomkowi za ugoszczenie nas i poczęstunek.  :-super Zawsze mówiłem , że "w jedności siła" , a wy ją macie.  :-R  Widzimy się za tydzień u nas. :-tylko ..... "
Sekcja Wlkp zaszczyci nas swoją obecnością 11.01. w komplecie. Było naprawdę budująco i sympatycznie.  :-yipee
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2014, 10:14:45 am wysłana przez Dzikus »
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie

Offline Maciejcat

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 2.879
  • S- TYPEK 3.0 V6 1999 piękna butelkowa zieleń
Odp: Regularne Spotkania Sekcji "Czterech Granic" - Kępno
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2014, 15:04:03 pm »
Też tam byłem i kawkę z kolegami piłem.
ps.
podziękowania za gościnę dla kolegi Tomka
CATERPILLAR - 30 lat minęło tak szybko

Offline Dzikus

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.300
  • Piękno w najczystszej postaci
Odp: Regularne Spotkania Sekcji "Czterech Granic" - Kępno
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 08, 2014, 20:54:07 pm »
Koleżanki i Koledzy.
Odpowiadam wszystkim, którzy piszą do mnie na privat. :-super
Na dzień dzisiejszy zapowiedziało się ok. 15 osób  :-clap . Zaproszeni zostali przedstawiciele Władz Miasta i Powiatu oraz Naczelnicy Straży Miejskiej i Wydz. Ruchu Drogowego KPP w Kępnie. Wszyscy oni potwierdzili swoją obecność. Są to te same osoby i Organa, które pomagały nam w organizacji Zjazdu w sierpniu i są chętni do współpracy i pomocy naszej sekcji przy innych akcjach i Imprezach organizowanych przez nas na terenie działania Sekcji "Czterech Granic" i naszego Klubu.
Do dyspozycji mamy 5 pokoi 2-osobowych na miejscu i Salkę Kameralną na ok. 30 osób.  :-yipee .
Menu jest też przygotowane, więc będzie co zjeść. Salkę mamy udostępnioną do "Białego Rana"  :-gwizd
Tak mile widziane także osoby towarzyszące(żony) ;D , Jest Parking strzeżony 24h.
W planie Inauguracji m.in. Toast i oficjalne otwarcie Sekcji, poczęstunek, podział obowiązków, rozmowy na temat działania Sekcji i kierunków jej rozwoju (czym się ma zajmować i co ma robić), uzgodnienia organizacyjne. No i .... życie pokaże  :-gwizd
Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich chętnych. 11. Stycznia. godz. 17:00 Zajazd - Motel "Za Miedzą" Stara trasa nr OSIEM - na rogatkach Kępna w stronę Wrocławia.  :-A  :-tylko
 
/ XJ-40 Daimler /4,0/90r.
/ XJS he coupe/ 5,3/86r.
/AUDI A8/4,2 TwinTurbo/2012

Galeria ze Zlotu w Kępnie