Autor Wątek: Problem z pilotem od centralnego oraz radiem.  (Przeczytany 2997 razy)

JaCoB_IrOkEz

  • Gość
Problem z pilotem od centralnego oraz radiem.
« dnia: Listopad 14, 2012, 11:43:54 am »
Witam, jest to mój pierwszy post więc się przedstawię ;) Mam na imię Jakub i mam kocura 3.0 V6 Benzyna + LPG 2006r automat ;)
Problem jak w tytule, Centralny zamek działa ale nie z pilota, tj pilot nie reaguje, wymieniłem mu baterie na nową i zaprogramowałem pilot tak jak pisali na innym dziale, i problem jest w tym ze nic to nie dało. Odpala bez problemu, jak ruszę to drzwi się automatycznie zamykają, ale z pilota natomiast nie działa :(

Natomiast z radiem problem jest taki że wszystko niby działa ok wyświetla się wszystko jak włożę mu płytę to widać że ją odczytał ale nie wydobywa się żaden dźwięk, tak samo jak włączę mu radio to nic nie słychać tj szumu, kompletnie nic nie słychać :( Proszę o pomoc :( Kable przy radiu są podłączone i przy głośnikach również.
« Ostatnia zmiana: Listopad 14, 2012, 11:49:02 am wysłana przez JaCoB_IrOkEz »

Offline Anehteth

  • Aspirant
  • Wiadomości: 1
Odp: Problem z pilotem od centralnego oraz radiem.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2013, 14:01:22 pm »
Witam, czy znalazłeś odpowiedź do twojego problemu? Mam podobny i chciałabym się zapoznać z rozwiązaniem :) wiem, że dosyć dawno pisałeś ale może zaglądniesz... w międzyczasie przeglądnę forum...

Offline promotion

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Problem z pilotem od centralnego oraz radiem.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 07, 2013, 13:31:53 pm »
mam podobny problem z pilotami , na mojego posta dostałem wiadomośc , że może być problem ze stacyjką , że niby nie zaskakuje jakaś zapadka i dlatego nie działa pilot , będę starał sie w weekend coś z tym zrobić jak się uda to dam znać .
u mnie są nst. objawy , raz reaguje a raz nie na piloty , z kluczka wszystko jest ok . baterie w pilotach są nowe .
xj8 x350 4.2 long 2004
xj8 x350 4.2 long 2007

Offline promotion

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 142
Odp: Problem z pilotem od centralnego oraz radiem.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 09, 2013, 13:14:07 pm »
faktycznie czyszczenie stacyjki wd40 pomogło , zapadka zaskakuje , pilot działa
xj8 x350 4.2 long 2004
xj8 x350 4.2 long 2007