Autor Wątek: ekran dotykowy  (Przeczytany 6506 razy)

imperio

  • Gość
ekran dotykowy
« dnia: Czerwiec 24, 2011, 09:16:30 am »
Witam all,

Chciałbym poruszyć kwestię ekranu dotykowego. Wiem, że wielkokrotnie był ten temat poruszany na forum
ale nie padła odpowiedź która dawałaby konkretną odpowiedź. A konkretniej.. Jestem przed kupnem jaguara x-type
rok 03-06 i zależy mi na dotykowej navi. Czy jest możliwość podmiany panelu z automatyczną klimą na dotykowy panel, z założeniem, że
będzie spełniał on wszystkie swoje zadania. 

Bo jeśli tak ma nie być to oczywiste jest dla mnie dalsze szukanie autka z właśnie tym ekranem.

Ps. Poszukuje jaguarka 2.0D lub 2.2D czarnego z beżową skóra i własnie tym ekranem. Gdyby ktoś coś miał na oku proszę o prv :)


Mateusz

zadek07

  • Gość
Odp: ekran dotykowy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2011, 11:09:55 am »
da sie to zrobic, z tym ze trzeba ciagnac kable od ekranu do bagaznika, jezeli mialbys cala wiazke to jest to bez problemu wykonalne i do zrobienia w jeden dzien. Bedzie ci potrzebne ekran LCD , modul do sterowania nawiewem, modul dvd, antene gps i zmieniarke o ile bys chcial, jeszcze jako opcje mozna dodac modul telefonu i modul glosnomowiacy. Z tym ze wtedy trzeba prowadzic kable do podlokietnika zeby zamontowac sluchawke

imperio

  • Gość
Odp: ekran dotykowy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2011, 11:18:37 am »
:) dzięki za info,
na telefonie nie zależy mi tak bardzo. Pytanie ile może kosztować taka przeróbka?
z tego co się orientuję taki panel navi to cena ok 1400 pln a reszta?

zadek07

  • Gość
Odp: ekran dotykowy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 24, 2011, 11:59:25 am »
za taki zestaw z kablami powinienes zaplacic jakies 1600-1800zl, z przerobka ciezko powiedziec, bo chyba trzeba bedzie lutowac kable do drzwi ewentualnie rozbierac boczki i przeciagac kable. Ogolnie trzeba rozebrac pol wnetrzna, zeby to jakos dobrze zrobic

imperio

  • Gość
Odp: ekran dotykowy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 24, 2011, 15:51:09 pm »
więc chyba lepiej znaleść autko z zamontowanym już ekranem :)

BlackV6

  • Gość
Odp: ekran dotykowy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 24, 2011, 16:05:12 pm »
Bedzie prosciej no i moze sie okazac taniej znalesc taki wlasnie model

imperio

  • Gość
Odp: ekran dotykowy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 24, 2011, 16:15:35 pm »
no własnie szukam i szukam:) a nie chcę wyjść za budżet 30 tyś bo w 2012 chce kupić xf-a
a tego zostawie żonie :)

lexxus

  • Gość
Odp: ekran dotykowy
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2011, 11:27:53 am »
O no to świetny pomysł , ja kierowałem się tym samym kupując x-type bo w 2035 chcę kupić XJ  a tego zostawię ogrodnikowi  ;D

Norbert1985

  • Gość
Odp: ekran dotykowy
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 28, 2013, 11:29:53 am »
Witam odświeżę trochę temacik. Zastanawiam się nad taką wymianą standardowego radia na navi i nie daje mi spokoju pewna myśl. Otóż co się stanie jak kupie taki ekran np. z modułem nawiewów itp. (wszytsko co wsadza się w konsole) ale pominę wiązkę i czytnik dvd. Powiedzmy, że na wyposażeniu wystarczy mi tylko ekran (z wizerunkiem kotka przy starcie :D) i cd player znajdujący się również w konsoli. Czy jesli nie podłącze wiązką zmieniarki i dvd z bagażnika to reszta będzie działać? Navi mi nie potrzebne a i zmieniarka jest zbędna. Czy to jakoś zadziała?

Rozumiem, że wiązka światłowodów jest potrzebna tylko do zmieniarki i dvd... więc cała reszta, jak sterowanie klima i nawiewem, cd z konsoli itp powinno dzialać?

Kolega Zadek fajnie zrobił to swoje radyjko, ale czy w niestandardowym radyjku mozna kożystać z przycisków na kierownicy?

lucasrott

  • Gość
navigacja x type
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 14, 2013, 11:50:28 am »
kupilem navigacje do x type  wraz z komputerm  ktory  znajduje sie w  bagazniku niestety kable sa inne i nie pasuja com zrobic i moze ktos by wiedzial czy musze miec jakis  czujnik do niej  jak tak to gdzie sie on znajduje pomozcie pozdrawiam