Autor Wątek: Lusterka wewnętrzne X-type  (Przeczytany 2557 razy)

przemeq

  • Gość
Lusterka wewnętrzne X-type
« dnia: Maj 11, 2011, 22:12:57 pm »
Witam,


wczoraj przydarzyła mi się niemiła sprawa- otóż ukradziono mi pod osłoną nocy dwa wewnętrzne lusterka, przy okazji wyłamując częściowo zawiasy..

Mam autocasco, zatem pieniądze zapewne do mnie wrócą, ale mam w związku z tym zapytanie - jako że we Wrocławiu nie ma salonu Jaga, to nie jestem pewien czy któryś z kooperantów PZU będzie w stanie mi dostarczyć lusterka, a jeżeli tak, to jak szybko... jak sądzicie ?

Mógłbym też kupić coś na allegro, ale też nie ma pewności, czy będą ok i czy ktoś mi będzie w stanie poprawnie założyć (sterowane, składane i podgrzewane), tak aby poprawnie działały

proszę o poradę obeznanych z tematem

P.

Offline kogutki

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 9.005
  • free milk for free cats
Odp: Lusterka wewnętrzne X-type
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2011, 22:43:15 pm »
aj, przykra sprawa ...

pod wroclawiem jest aso, nazywa sie Team Pasierbski. o tej firmie kraza rozne historie i legendy, troche na ten
temat mozesz poczycac w dzial warszatow. mysle jednak, ze dostarczenie i montaz lusterek nie powinno sie
zakonczyc fiaskiem u nich, a raczej sa szansy ze oni bezposrednio sie rozlicza z twoim ubezpieczyczelem.

Team Marek Pasierbski
ul.Wrocławska 33d
55-095 Mirków - Długołęka

Tel: 71 330 54 54

takze w wroclawia dziala firma "Fatimex" ktora podobno sie specjalizuje w kotach, jest ona czasem chwalona
na forum rovera. nie znam osobiscie, ale moze warto tam zapytac. powodzenia!

przemeq

  • Gość
Odp: Lusterka wewnętrzne X-type
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2011, 22:54:34 pm »
Dzięki Kogutki - jesteś jak zwykle niezawodny :)

A nie orientujesz się, jaki by był mniej więcej koszt takich lusterek ? Pytam dla siebie, ale też m. in. na Policji muszę złożyć doniesienie o popełnieniu przestępstwa, a tam trzeba podać wartość skradzionego mienia:)

zadek07

  • Gość
Odp: Lusterka wewnętrzne X-type
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 12, 2011, 08:17:42 am »
mowisz o lusterkach czy o wkladach do lusterek bo juz sie pogubilem

przemeq

  • Gość
Odp: Lusterka wewnętrzne X-type
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 15, 2011, 17:45:42 pm »
mówię o wkładach, wyciągnęli mi same wkładki szklane i wyłamali przy okazji te zawiasy (nie wiem czy kiedyś zaglądałeś, jeśli tak, to wiesz o co chodzi)...